Lebo mu na politickom školení tak nakázali...🤔
Lebo mu na politickom školení tak nakázali...🤔
Hlavne, že sa vyše 1 miliona vojakov od februára 2022 minulo v kyjevskej armáde a nikto nevie kde...
Alias alias alias. Ujčo veď sa neondejte 😁
Už ti je lepšie? To ma teší. Čerstvý vzduch ti urobil dobre 🤔
Na Slovensku tí, čo píšu články o situácii na bojisku na Ukrajine musia žiť v riadnej bubline. Lebo to, čo sa dočítam v Slovenských médiách nemá s realitou nič spoločné... Treba si pozrieť aj zahraničné médiá napr. aj v USA a potom si urobiť o tom obraz...
Kľakni si na kolienko polienko 🤔
Škoda, že si nemôžeš kúpiť rozum 🤔
Nebudeš ten zranený ukrajinský vojak, čo narazil pri nočnom presune hlavou do pňa stromu? 🤔
Ujec volali ste ma? Prečo z vašej klávesnici srší toľká frustrácia? Bohužiaľ vo všetkých svojich tvrdeniach ste sa mýlili ale ja s tým tiež nemôžem nič robiť. Musíte sa s tým vyrovnať sám. 🤔
Iba to že vtedy ťa klamali a teraz ťa klamú tiež...a ty ako dobrá ovečka predhodené senko pekne spapkáš 🤔
Iba hryzkaj 🥕🐇😁
Daj si aj ty 🥕🐇😁
Iba hryzkaj 🥕🐇😁
Všetko je iba o biznise ...
Čo také ti má dať ako dostáva kyjevská armáda na budku? To je neustále sa opakujúci jav už niekoľko mesiacov. Nič nové 😁
Odporúčame