Len hryzkaj🥕🐇😁
Len úctivo píš o pánovi Trumpovi lebo dostaneš za tieto príspevky už v januári po ušiach ... 🤔😁
Nemôže má ploché nohy ako ten slovenský exminister obrany Nod 🤔😁
To už tri roky podľa takých ako si ty. Zatiaľ im stačia na Banderovcov aj lopatky 🤔😁
Zelený šašo je už aj za Atlantickým oceánom na smiech...
Veľký bobek...
Komu nebolo rady tomu nebolo pomoci...Teraz má naštartované a nabehnuté na rovnakú dráhu... 🤔😁
Môžeš mu pomôcť hryzkať 🥕🐇😁
Len hryzka 🥕😁
Najskôr fňuká adminovi a potom ide ešte urážať... 🤔
Tem Kovács je na karbid 😁
Veď ty si od neho starší 😉😁
Ako môžeš chcieť od tupej koľajnice aby bola ostrá? 😉
Výtlak mal Titanik 52 310 ton a ako dopadol ... 🤔
Boji sa ma strach ze ho pridem v noci strasit 👹😁Pritom mam inu pracu a idem ta het😉
Asi 100 vojakov aj to pri dopravnych nehodach ci nespravnym zaobchadzanim so zbranami.Inak vitazia a postupuju na zapad . 🤔
Pofnukaj si😭😁
Odporúčame