Že je od pol hlavy nižší ako ešuš 😁
Že je od pol hlavy nižší ako ešuš 😁
Trumpov syn si to môže dovoliť lebo vie o čom je reč. Zelenský a jeho labutia pieseň...🤔
Ukrajinská propaganda tvrdila, že Rusi už nemajú rakety a bojujú iba lopatkami... 🤔
Ako nenávidia daj štatistiky 🤔
Zasa Banderovci vyhodili priehradu?...
Správajú sa ako nacisti keď ustupovali zo ZSSR ...
Veď ho nechaj hryzkať 🥕🐇aspoň sa upokojí 😁
To by sa museli veľmi snažiť... Čo pochybujem...
Takže Rusi môžu zato, že sa v domoch opevnili Banderovci? Slama u kravína! 🤔
Od Banderovcov z Ukrajiny. Slama u kravína! ...
Aj on chodil na školenie k modrému zajačikovi? 🤣
Bol som tam v lete je to prístupné. Okolie by si nespoznal. Dole ťa víta major Terazky (maketa herca ktorý ho hral)
U neho to bude iba ak na krátky šprint smer latrína 🤣
alebo z tých ...
Veď vy ekoteroristi robíte reklamy na červov, či chrobáky 🤣
Choď si pofňukať "Šimačkovi" možno ti dá z dotácii od tatka z tých čo dostala jeho družka 🤣
Aspoň nič nevyjde nazmar super👍
A kto prinúti Rusov aby sa stiahli? Zelenský? 🤔🤣
Teraz sa mu to jeho makové zrniečko zapečie 😁
Odporúčame