V Moskve sedia pokojne a papkajú pukance 😁
V Moskve sedia pokojne a papkajú pukance 😁
Matišák je v panike 🤔😁
Preto v Nemecku padla vláda lebo ekonomický ťahúň EÚ nie je v kríze... 🤔😁
Neverím, že tak ako ty... 🤔
A bojujú iba s lopatkami 🤔😁
Mne je ľúto tvojich rodičov .. 🤔
Potom sa Zelenský vyparí ako Arsenij Jaceňuk ...
Svoju krajinu? Iba svoj biznis nič viac...
A to jednou ranou 👍😁
Iba ak vyhrava v Zelenskeho kotrbe po snupnuti bieleho prasku 🤔😁
Len hryzkaj🥕🐇😁
A zazvonil zvonec a tvojej rozpravky je koniec😁
Kedy si prisiel o🧠?🤔
PS je este nacicana zo statnych penazi tak to nejaky cas potrva🤔
Nefnukaj Andrej bude ti aj horsie🤔👎😁
To len Ukrajinci preskupuju sily do vopred pripravenych obrannych linii smer Kyjev🤔😁
Presne tak👍😁
Odporúčame