👍😁
Napis nieco novsie veselsie napriklad o novej ukrajinskej ofenzive pocas ktorej budu chciet vytlacit Rusov za hranice z roku 1991🤔😁
Ved tolko nerumazgaj😭🤔
Hmm prebrali nemecku taktiku a ti prisli s nou az do Berlina.Ukrajinci chcu byt cim skor v Kyjeve?🤔🤣
Kolumbijsky puder na neho zabera ako na Zelenskeho
Ukrajinci su v panike.Aj ich trollovia tu na debate🤔
A teraz daj tu o Jankovi a Marienke🤔
V Kursku dostavaju ukrajinski agresori riadne zabrat Ich pocty sa riadne stencuju.🤔
Ja som pisal len v ramci severneho okruhu stovky. 😉
Preto Zelensky nema vojakov?🤔
Pochybujem.Tych dalsich niekolko stoviek skladov netrafili 🤔
Nedari sa horsie ako Ukrajincom.Ti ked trafia nejaky stary kurin ci stodolu hned sa s tym pochvalia a teraz nic🤔😁
Takze kazdu chvilku si nieco ine?🤔😁
Huliak zo seba urobil 🐃🤔
Paneboze ako moze Zem nosit na svojom povrchu takeho 🐃ako ty 🤔😁
A s automatickou puskou by si pri presune strelili do kolena 😁
Nechces prist do Gazy?🤔😁
Rusko bude rozhodovat ci pristupi alebo nie na nejaky plan 💪
Odporúčame