To je Albánec rale? 😂
To je Albánec rale? 😂
Libtard fňuká...
Poskrabkaj sa 🦧😂
ako Korčok ...
Trump vyhral a čo na to vraví Kamala? Alebo niekde trucuje ako v kúte? 🤔
Žeby čo Čech to ... 😁
Ako splašení 🐇 🐇🐇🐇😁
Ruku nie podať ale do zadku sa mu vopchá 😁
Nebude to skôr tým, že exit polly klamú?...
Veď ty si Amerikán nie? 😂
A ako hlasno 😂
Povinne plní domácu úlohu od svojich donorov až do trpkého konca 😂😂😂
Sťažuj sa u tých, čo nechali tejto vláde sekeru v miliardách €...
Pofňukaj si 😂
Preto toľko aj horekuje nad víťazstvom Trumpa 😂
Mňa nie 🤔
Víťazstvo Trumpa im na chuti bojovať silu nedodalo...🤔
Poskrabkaj sa 🦧😂
Odporúčame