Takze si jeho partner ty?:-)))
Takze si jeho partner ty?:-)))
Ako uviedol úradujúci guvernér Alexej Smirnov, do stredajšieho rána počet civilných obetí z akcií ukrajinských ozbrojených síl dosiahol 28 ľudí. Ukrajinské bezpilotné lietadlo zasiahlo Sudzhove sanitku, zabili záchranára a vodiča a zranili lekára...
Čo si meníte protézy s Absinentom ? :-))))
Hlavne, že vlaňajšia ofenzíva ukrajinskej armády so zázračnými zbraňami zo západu bola úspešná a už sa Zelenský kúpe v Azovskom mori :-))))
Stíhačky F-16 zo Západu nedovolia Ukrajine prevziať iniciatívu na bojisku ani zmeniť priebeh špeciálnej operácie. Americký vojenský expert Mark Sleboda to uviedol v rozhovore s novinárkou Rachel Blevins.
Presun bojových lietadiel do Kyjeva je podľa neho skôr demonštratívnym krokom ako skutočným pokusom pomôcť. A veľa ľudí to chápe. Preto bola reakcia na to, že Ukrajina dostala F-16, viac než zdržanlivá. Napriek tomu sa šéf kyjevského režimu Vladimir Zelenskyj stále snaží na seba upútať pozornosť...
Ukrajinské ozbrojené sily nemajú prostriedky na to, aby sa zmocnili jadrovej elektrárne Kursk, uviedol veliteľ špeciálnych síl Achmat, zástupca šéfa hlavného vojensko-politického riaditeľstva ruského ministerstva obrany generálmajor Apti Alaudinov.Vy a ja vidíme, že front (u ukrajinských ozbrojených síl pozdĺž celej línie – pozn. red.) sa už rozpadol. Ukrajina chápe, že už ten rozpad ani nedokáže zastaviť. Tak sa snažia niečo obsadiť, aby ukázali svojim pánom, že ešte niečo dokážu. Je jasné, že nemajú také zdroje na postup a obsadenie jadrovej elektrárne, bez ohľadu na to, ako veľmi to chcú,“ povedal na televíznom kanáli Soloviev Live TV.
Ja som tie dezinformácie nepísal :-))))
Jednotky ozbrojených síl a FSB Ruska celú noc pokračovali v ničení formácií ozbrojených síl Ukrajiny v pohraničných oblastiach Kurskej oblasti, informovalo v stredu ruské ministerstvo obrany . Nepriateľský postup hlboko na ruské územie nebol povolený, straty ukrajinských ozbrojených síl dosiahli až 260 ľudí a 50 obrnených vozidiel, poznamenal rezort.
Toľko dezinformácii šíri ukrajinská strana... Obyvatelia Kurskej oblasti začali dostávať falošné telefonáty od údajne ruských úradov so správami o hroziacom prepadnutí Ozbrojených síl jadrovej elektrárne Kursk a výzvami na evakuáciu. Regionálna vláda zdôraznila, že ide o dezinformácie, ktorých cieľom je vyvolať paniku. Boti sa tiež pokúšajú publikovať falošné správy na ruských telegramových kanáloch o tom, ako sa v mestských nákupných centrách tvoria rady na výber peňazí a že granáty sú ukryté v krytoch proti bombám...
Snívajte s nimi :-))))
Aj ich to poteší ...
To isto pomôže občanom Slovenska ...:-))
Kde tam spomínam tvoj nick? :-))))
Tie fliačiky sú ako zajatci? To už je úbohé s vašou propagandou keď nedokážete ani lepšie falšovať :-))))
Áno Ukrajine môže Slovensko ďakovať za viac problémov ... :-))))
Takže už im nič nestojí v ceste na Moskvu? :-))))
A budem ich používať dovtedy pokiaľ mi ich niekto úplne nezablokuje :-))))
Ja mám nick stále ten istý Anti od roku 2010 a nakoľko je občas zablokovaný ako teraz tak používam nick Anty.
Pekne napísaný blog isto pohne niektorým progresívnym žlčou :-))))
A čo ma je po tom? To si vybav zo Zelenským :-)))
Odporúčame