Ona je iba taká opička na jeho gumičke https://aukro.sk/retro-opice-na-gumicke-7042… :-))))
Ona je iba taká opička na jeho gumičke https://aukro.sk/retro-opice-na-gumicke-7042… :-))))
Už si zistil kto bol JFK junior ty "odborník" na americkú politiku :-))))
Keď sa darí tak sa darí :-))))
Úžasne prosperovala keď im tam nerastné bohatstvo drancovali Amici a Frantíci a im zostali iba oči pre plač :-))))
Chránili svoje nerastné suroviny, ktoré nedopatrením našli v Nigeri... :-))))
JFK junior zomrel 16.7. v roku 1999 ... ty si troll :-))))
Čistý Árijec... :-)))
Hirošima a Nagasaki sú výstrahou, že vojnoví jastraby z USA sú schopní všetkého...
Tak si vegetarián ? :-))))
Tak koľko stratili Ukrajinci napr. za posledný týždeň vojakov? Kde sa to dočítam v slovenských mienkotvorných médiách? :-))))
Tak si si pofňukal a teraz ti mám dať vreckovku na vyfúkanie nosa ? :-))))
Povinne musia ako ovečky... :-))))
Takže Ukrajinci postupujú po Čiernom mori? Ako na pešo? :-))))
Preberajú to z ukrajinskej propagandy ...
Píše kyjevská Šecherezáda :-))))
Jednoducho Irak okupujú...
Prečo klameš ako Matovič? :-)))
A to sa im míňajú ...
Takže preto sú Rusi už na predmestí Torecka? :-))))
Odporúčame