Ako je im tam zle ... :-))))
Ako je im tam zle ... :-))))
Takže kyjevská ofenzíva z vlaňajšieho roka pokračuje? :-)))
V bunkri hrá na klavíry :-))))
Kamala nezmazala nič iba jej propagandisti v médiách mažú :-))))
Len aby si do tej jamy nespadol pred nim ako sa hovorí v tom prísloví :-))))
Na tom ale sa nezmenil fakt, že Novak je excelentný tenista :-)
Podľa mňa by Ursulu von der Leyenovú mali vyhodiť z EÚ parlamentu veľkým oblúkom za klientelizmus v afére vakcíny Pfizer :-)))
Teraz už Ukrajina isto vyhrá... Len kto s tými zbraňami bude bojovať? Takí ako ty ? :-)))
Kdeže odtiaľ ale z Mosadu :-))))
Išiel tam na plánovanú návštevu pokecať si s novým prezidentom Tajomník Rady bezpečnosti Ruskej federácie Sergej Šojgu pricestoval v pondelok do Teheránu na rokovania s tamojšími predstaviteľmi. TASR o tom informuje podľa správ agentúr Reuters a TASS. Šojgu bude rokovať s vysokopostavenými predstaviteľmi armády a bezpečnosti, ale aj s novozvoleným prezidentom Massúdom Pezeškijánom.
Nič nie je zbytočné. Iba jeho neprajníci uvažujú ako ty https://www.dnoticias.pt/2024/8/4/415232-djo… :-))))
Tie príbehy nezverejňujú lebo teraz hrá prím protiruská propaganda :-))))
Novak si najlepší tenista akého Zem nosila. A všetci neprajníci ti môžu bozkať ...:-))))
Neklam. Ty máš rád albánske národné jedlo koninu a kozie uši :-))))
Podľa mňa aj na neho príde rad. Musia najskôr rozospievať spevákov ;-)))
Etela Móciková je lepší zdroj že? :-))))
To je nič pre neho. Lebo to nepovedala Etela Móciková z nadácie otvorená spoločnosť :-))))
Odporúčame