Ale veď ťa už teraz trhá ... Upokoj sa lebo si uženieš infarkt :-)))))
Ale veď ťa už teraz trhá ... Upokoj sa lebo si uženieš infarkt :-)))))
Ako si to myslel? Takže sa neblížia Rusi k Pokrovsku ale kyjevská armáda k Sevastopolu? ... :-)))
Ako si to myslel? Takže sa neblížia Rusi k Pokrovsku ale kyjevská armáda k Sevastopolu? ... :-)))
A čo mam ja s týmito? Ty si na práškoch? :-)))))
Anti bol zablokovaní a je to v poriadku. Rovnako bude aj odblokovaný a to je tiež v poriadku. Teba a ostatným libtardom, ktorým zo mňa kypí žlč bude z toho zasa trhať od jedu ?:-))))
Ty ale trepeš strieľať rany... :-))))
Chorvátka bola lepšia... Proti Swiatekovej uvidíme možno aj motyka vystrelí ...
Nebude to ďalší hoax z dielne libtardov? :-))))
S kým sa tam stretol Biden? :-)))
A vôbec ho chceli dobyť? Iba tam rozomleli ukrajinské zálohy a teraz majú voľnejšiu cestu na Pokrovsk ...
Nasiaknutý ešte aj rusofóbiou :-)))
Takže kyjevská armáda je už v Sevastopole? :-))))
Veď sa upokoj lebo ťa zasa zablokujú a budeš obviňovať z toho Mosad :-))))
Rusi a zisky? To bude hoax. Veď tu stále čítame o úspechoch ukrajinskej armády :-))))
Ty veríš, že Ukrajina vyhrá a vráti hranice do pôvodného stavu z roku1991? :-)))) A nevieš ako pokračuje slávna ukrajinská ofenzíva za podpory "zázračných zbraní" dodaných zo štátov NATO? :-)))
Dal som ti plus za zufalost :-)))
Mosad nema zaujem riesit politiku v SR.Tento amaterizmus maju na svedomi libtardi ako ty :-)))
Mas pravdu :-)))
Iba si dokazal svojim prispevkom ze som mal pravdu a uz nefnukaj :-)))
Povedz to tomu pohryzenému dieťaťu a jeho rodičom ...
Odporúčame