a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
Koľko dostávajú nasilu odvedení úbohí ukrajinskí vojaci? Nič alebo len parte...
Daj konečne číslo a už nespamuj ... Koľko dostávajú nasilu odvedení ukrajinskí vojaci? :-)))
Je v beznádeji brz argumentov tak, čo mu zostáva iba spamuje .-)))
Spamuje to dookola ako ten Jano. Pýtal si o to :-))))
Daj konečne číslo a už nespamuj ako Baťa Jano... Koľko dostávajú nasilu odvedení ukrajinskí vojaci?
Koľko dostavajú ukrajinskí nasilu odvedení vojaci?...
Vďaka nemu je už riadne zredukovaný ...
To bol "dobrý vrah" a tých libtardi chránia ...
Zelenský sa začína otáčať. To čo by pred rokom v žiadnom prípade nespomenul a miesto toho by iba slávil gerojov a Ukrajinu. Teraz keď sa mu frontová línia rozpadá a v USA má vysoké šance vyhrať Trump už mu začínajú ovisať uši... :-))))
Mňa by zaujímalo tvoje IQ keď tu píšeš samé sprostosti :-))))
Za iba nadávka. Paráda potom budeš fňukať keď ťa zablokujú. Ja ťa nahlasovať nebudem iba ťa neschopáka ľutujem :-)))
Myslieť iba kriticky je scestné ... Kde píšem, že tomu verím ... :-)
Svoju neschopnosť mu argumentovať neskrývaj za svoje primitívne rady malého Janka ... :-))))
To by bolo fér...
Vyzerá to tých 2,2% presne na sexuálnu menšinu :-)))
Odporúčame