Vidíme to u teba ... :-)))
Vidíme to u teba ... :-)))
Skutoční až do chvíle keď Ukrajinci priznali, že je to iba mýtus :-))))
Mňa zaujíma to aby sa aj v slovenských médiách ( Pravdu nevynímajúc) písali názory z jednej aj druhej strany. Nie len jedna pravda s propagandou ako za čias nemeckej ríše .. Takto má možnosť si čitateľ urobiť reálnejší obraz o situácii. O mŕtvych na ruskom území po útokoch ukrajinských dronov a rakiet niet ani vidu ani slychu alebo je tam slovo údajne tvrdia.. Zato napr. kyjevský duch nebol údajný ale podľa novinárov v SR a EÚ skutoční :-))))
Ukrajinská armáda počíta s výraznými posilami, štátu však chýba dosť peňazí, aby ďalších vojakov zaplatil. Politici preto začali uvažovať, že oslobodenie od mobilizácie by sa dalo spoplatniť. Peniaze za bojaschopných mužov vo veku 25 - 60 rokov, ktorí by nerukovali, by sa použili pre príslušníkov ozbrojených síl. Prvá možnosť spočíva v tom, že vstupu do armády by sa vyhli Ukrajinci, ktorí zaplatia zo svojej mzdy daň najmenej 35-tisíc hrivien, čo je v prepočte 815 eur. „Toľko peňazí stačí pre jedného vojaka," objasnil podľa serveru RBK-Ukrajina poslanec David Arachamija...:-)))
To by ma tiež zaujímalo. Podobná príspevok mi tu vymazali. Ten Čečenec zabíjal spolu s Aslamom Maschadovom...
Koľko dostávajú nasilu odvedení ukrajinskí vojaci nie zmluvní dobrovoľníci?
Koľko dostávajú nasilu odvedení ukrajinskí vojaci nie zmluvní dobrovoľníci?
Koľko dostávajú nasilu odvedení ukrajinskí vojaci nie zmluvní dobrovoľníci?
Koľko dostávajú nasilu odvedení ukrajinskí vojaci nie zmluvní dobrovoľníci?
Nakoniec, či bude chcieť alebo nie sa vzdá, no už iba formálne všetkých území, čo Rusi obsadia.. :-)))
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
2. mája 2014, sa na námestí Kulikovo pole v Odese konala akcia tzv. Antimajdanu - prívržencov proruských separatistov, proti ktorej zakročili radikáli z Pravého sektora a futbaloví "ultras" klubov z Odesy a Charkova, ktorých tímy v ten deň hrali v meste zápas.Proruskí demonštranti našli potom pred proukrajinskými útočisko v Dome odborov, kde vypukol požiar, pričom zahynulo niekoľko desiatok ľudí. Podľa dohadov budovu podpálili radikáli Pravého sektora. Ľudia, ktorí v objekte uviazli, mali len malú možnosť opustiť ho.
Podľa oficiálnych údajov si tragédia vyžiadala asi 50 obetí na životoch a približne 250 zranených. Miestni aktivisti pritom kyjevskú vládu obviňujú, že zámerne tají pravdivé informácie o tragédii - podľa nich prišlo o život 116 ľudí a ďalších 48 osôb je nezvestných.
Iba rojko a idiot mohol dúfal, že Ukrajina môže proti jadrovej veľmoci s väčším počtom obyvateľov uspieť i napriek podpore štátov NATO, ktoré sa priamo do vojny nemôžu zapojiť inak by došlo k jadrovej vojne ...
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
a co ma byt? ved je to len priestupok, tak nech pekne kradnu
zbinozbino
12764149 včera
17:29
Odporúčame