pred stúpencami ...
pred stúpencami ...
Kto je Edmundo González Urrutia? Starý nesvojprávny dedko, za ktorého aj po voľbách stúpencami rečnili jeho hovorkyne :-))))
Výstižne :-)))
Demonštranti? Obyčajná kriminálna háveď ... :-)))
Američan s Nemcom v pod Tatrami ako náhoda... R.I.P.
Dobre by urobil ak kradol. :-)))
Ukrajinci sú "holúbkovia" ... Veď to vidia na Slovensku v nočných baroch ... :-))))
Ukrajinci stratia denne 1500 a viac vojakov na bojiskách a tu sa niekto pozastavuje nad stratou niekoľko desiatok vojakov a považuje to za "veľké" víťazstvo...:-))
Guantanámo tvoj vzor demokracie? :-))))
To až keď príde ich obsluha do barov a obchodov... Napr. na Okinave majú z nich už dlhé roky "radosť" ale zbaviť sa ich nedarí ...
Tak mu treba :-))))
Idú podľa propagandistickej šablóny :-))))
Zato môže zasa iba strýčko Sam... Sankcie na Venezuelu a na tých(firmy) , čo s Venezuelou chcú obchodovať...
On má VUML to mu stačilo ... :-))))
Klamu sami seba propagandou :-)))
Akou dedukciou si na to prisiel?Klepol si sa kladivom?..
Typicke tvoje hluposti...:-))))
Takze ak sa budem kamaratit s progresivcom bude to zle?:-))))
Ked sa nebojis medvedov mozes :-))))
Odporúčame