V kyjevskej propagande žije :-))))
V kyjevskej propagande žije :-))))
Nevidíš, že v propagande Made in Kyjev F16 víťazia? :-))))
Takže Ukrajinci víťazia? Že to niet vidno na bojisku :-))))
Ako dopadla tá ukrajinská flotila?... Ty sa len pekne utešuj korkovou zátkou ( v podobe niekoľkých lietadiel) , ktorá má zaplátať na rešeto rozstrieľaný ukrajinský čln :-))))
Musia sa niečím kyjevskí potešiť keď na bojiskách úspech nedosahujú ...
Ďalšie zázračné zbrane... Dopadnú ako tie predošlé zázraky čo tam prišli ...:-)))
Opozičný kandidát Edmundo González Urrutia, ktorý vo viacerých prieskumoch viedol, skončil druhý so ziskom 44,2 percenta hlasov... Poplač si :-))))
Vidieť, že vieš veľké guľové o Izraeli :-)))))
Vystihuje to...
Preto, že len :-)))
Keď sa darí tak sa darí tým Frantíkom :-))))
Ja fandím IDF. Stačí? :-)))
Možno mu osadníci na východnom Slovensku obsadili stodolu ...:-)))
Je pomýlený...
Ochraňoval iba ak peniaze, ktoré za to dostával :-))))
Nevieš ako dopadol Juan Gerardo Antonio Guaidó ktorého po predošlých voľbách vyhlásili v USA za prezidenta Venezueli? Demokratické je iba vtedy ak s tým súhlasia v USA :-)))))
Izrael má právo na obranu a podľa tohto pravidla aj Rusko má právo na obranu... Preto Rusku nevyčítam, že sa bránia pred banderovskou chasou :-))))
Potom nemáš ani šajn, čo slovo hrdina znamená...
Nevieš čítať? Asi nie...ked prisiel Maduro tak uvalili na nich embargo ...
Odporúčame