Zabudol si na Burkina Faso :-))))
Zabudol si na Burkina Faso :-))))
Ukkrajina ut nema zdroje dva roky.Vo vojnovej agonii ju udrziavaju iba staty NATO ...
Na druhej strane ty si schopny pisat o Ficovi aj pri clanku o kubanskej krize v 60 rokoch minuleho storocia :-))))
Ako vies ze sa im paci v zalary narodov?CSSR sa nepacilo v RVHP tiez ale Varsavska zmluva to zariadila...To iste by zariadilo NATO s Madarskom aby sa nedostalo do vplyvu Ruska...
Aha tak oni sa rozhodli ze ich EU bude vydierat ?:-))))
Ved ty ani nevies kto je v Madarsku premier ty ficomafia :-)))
Je to zarazajuce ze clensky stat EU musi hladat pomoc mimo EU a pritom EU hadze miliardy na Ukrajinu neclenskeho statu....
Medzi najchudobnejsie staty EU patri Slovensko.EU na Slovensko kasle radsej podpori ciernu dieru Ukrajinu ktora nieje ani clenskym statom EU..,
Preto lebo aj na pusti sa uplatnia lepsie tavy ako kone. ....:-)))
EU mu davala iba susne z nosa tak isiel do Ciny kde mu poskytli pomoc
Pokial sa Madari budu mat lepsie tak mozes iba s otvorenou hubou zavidiet :-))))
Ty si ale nervozny z Trumpa :-))))
Hmm ten prvy utok urobili Banderovski nackovia ... Upalenie Rusov v Odese...Potom Ruska mensina na Ukrajine povstala proti Banderovskej tyranii..
Kyjevska Secherezada hlasi :-)))
Skus ty pisat nieco co ma hlavu a patu nie rozpravky z knihy starej matere :-)))
On robi zo seba... zadarmo :-))))
A teraz daj tu o troch maciatkach a zlej jezibabe :-))))
A banderovski trollovia tu budu spievat oslavne vitazne ody :-)))
Takze kyjevska ofenziva uspesne pokracuje a toto bude iba uhybny manever na oklamanie Rusov :-))))
Odporúčame