", Zápas mal nechutnú dohru" -v Pravde tuším vyhlásili súťaž o najhlúpejší titulok. O " nechutnej dohre" by sme mohli hovoriť v prípade zákerného faulu, alebo surovej bitke. Prípad Petráš /Záborský bol o nešťastnom páde.
", Zápas mal nechutnú dohru" -v Pravde tuším vyhlásili súťaž o najhlúpejší titulok. O " nechutnej dohre" by sme mohli hovoriť v prípade zákerného faulu, alebo surovej bitke. Prípad Petráš /Záborský bol o nešťastnom páde.
Vraj "čaká nás strašenie..." - no, hlavne že už pár rokov čítame, že keď vyhrá Smer, tak bude Slovensko pričlenené k Rusku,vystúpime z EÚ, NATO aj z FIFA , Fico zavedie stalinizmus, znárodní naše osobné účty a ešte aj Slrnko nás bude obchádzať širokým oblúkom :-)
Presne tak. V čase, keď mala UEFA niečo cez 30 členov, na ME hralo max 8. Čiže cca 20 - 25 %. Dnes má niečo cez 50 členov. Na ME je takmer polovica. A pritom takmer všetky nové štáty - s výnimkou Chorvátska, Česka, možno Ruska - sú slabšie, ako ich predchodcovia. Aj keď je pravda, že iné, kedysi slabé (Nór, Tur..) sa zlepšili, úrovni ME to nepomôže
Ak sa nemýlim, tak v slov alebo čes TV ostal zo starej partie len Škorpil.
Ak "rana bičom" je to, čo si pod tým slovným spojením predstavujem ja, tak chudák, čo to absolvuje, musí ísť po tom treste na rok na PN. Ak to vôbec prežije.
Keď vyhrala ZOH v Soči a prerušila kariéru, tak som bol presvedčený, že by sa nemala vrátiť. Že už nebude taká dobrá, a ako poznáme ľudí, tak na predchádzajuce úspechy zabudnú... Bola ešte lepšia. Keď vyhrala ZOH v Kórei, tak som hovoril, že by mala skončiť, lebo nič viac nedosiahne, a ľudia atď atď... O rok vyhrala MS... Teraz opäť tvrdím - robí chybu, že sa vracia. Jej výkony sa už zďaleka nepriblizia minulosti, a vypočuje si kadečo. (aj vzhľadom k jej pôvodu - stačí sa pozrieť na diskusiu NS sme). A to si určite nezaslúži.
Bol som to ja, čo ťa kritizoval. A nie, nemal si pravdu. Bohužiaľ, takéto nešťastia sa v športe stávajú. Ale ak by sme toto nazvali masakrom, tak cyklistiku by sme mali volať genocídou... Namiesto nekonečného upravovania Taxisu by sa radšej mali sprísniť podmienky štartu. Lebo naozaj to vyzerá tak, že úroveň z roka na rok klesá.
Na Taxise sa už dávno hromadne nepadá. Tento rok bol výnimka. K aktivistom - ak by to aj Čechom vydržalo, tak im možno "pomôžu" cudzinci :-). Pamätám sa (tuším to bolo koncom 80.tich rokov), keď pred Taxisom vybehli na trať Rakúšania zo skupiny "Štyri labky". Mohli spôsobiť väčší masaker, ako v najhorších rokoch Taxisu.
"Klasický masaker" býval na Taxise pred viac ako 30 rokmi. Odkedy je upravený, tak je to síce ťažšia prekážka, ale už to nie je žiadny extrém. Ale s tou úrovňou máš asi pravdu.
Vždy ma pobaví, ako agresívne reagujú rôzni ***, keď im niekto dá najavo, že sú len obyčajní klauni na motúzikoch :-)
Obdivujem vlajočkárov. Stále musia byť v strehu, aby mali na Facebooku vycapenú tú aktuálnu vlajku - raz ukrajinskú, potom dúhovú, teraz izraelskú...
"Na fotomontáži je brazílska hviezda Neymar.." - chudák Neymar, zo Španielska odišiel pred nejakými cca šiestimi rokmi, teraz odišiel aj z Európy, a stále mu nedajú pokoj.. Alebo nech žije profesionálna žurnalistika !
Slovan akoby ani nechcel v pohároch odohrať zápas, kde bude po polčase jasné, že vyhrá.
Výborný nápad. Ešte by mohli MS rozšíriť aspoň na 90 účastníkov, nejaké zápasy odohrať na polárnej stanici poblíž Južného pólu, prvý polčas finále odohrať u jedného finalistu, druhý polčas u druhého, a stálo by za uváženie, či by od tridsiatej do štyridsiatej minúty nemohli hrať namiesto futbalu mariáš.
Transformeri s transgendermi súťažiť môžu ?
antonio-hlupejsi príklad si nenašiel ? Vtedy bolo hneď po voľbách jasné, že Smer nemá s kým získať väčšinu v parlamente.
Pokiaľ viem, tak voľby boli na Slovensku, nie v Rusku alebo v Maďarsku. Tak ešte raz - ktoré strany sú tie demokratické?
Stále počúvam o nejakých "demokratických" stranách. Ktoré sú to ? Je to tá, ktorej člen 24 hodín po zatvorení volebných miestností chce ísť do ulíc ? Alebo tá, ktorá úplne otvorene žiada o zavedenie cenzúry ? Alebo tá, ktorej šéf je jej majiteľom a miesta na kandidátke rozdáva svojvoľne, ako rozmaznané decko cukríky ?
To je pravda, ale pri týchto bola taká kontrola, že spochybňovať by ich mohol len tvor úplne odtrhnutý od reality.
Vždy ma zarazí vyjadrenie nejakého politika, že :"výsledky volieb rešpektujem." A čo iné sa dá robiť ? Pripraviť vojenský prevrat ? Požiadať o internacionálnu pomoc ?