V Japonsku sa v roku 2016 narodilo najmenej detí od konca 19. storočia
Napísal si ,, úžasne logickú vetu !
,, Až bude dlhšie na tej hranici okkolo 2,1 dieťaťa na ženu, tak sa rast zastaví. "
Musím ti dať za pravdu.
Keď sa rast zastaví ( dosiahnutím 2,1 dieťaťa na ženu ) tak sa rast OZAJ ZASTAVÍ.
To je ako keby si napísal , že ak bude na zemeguli STÁLE 11 mld ľudí , tak bude na zemeguli stále 11 mld ľudí .
Len nechápem , ako to ( pri 11 mld ľudí ) chceš dosiahnuť ( zastaviť rast ) , keď tvrdíš , že rast sa nedá zastaviť .
A opýtam sa ako ty mňa ..................chceš tie ,, zvyšné deti strieľať ? )