Severokórejské väzenie PREŽIL . !!!!!!!! Američan v kóme prišiel domov zomrieť
Severokórejské väzenie PREŽIL . !!!!!!!! Američan v kóme prišiel domov zomrieť
A ,, Je suis Champ- Élysées nebude ???????
.
Možno by sa hodil aj pochod európskych lídrov .......................http://www.blesk.cz/clanek/ zpravy-udalosti/2…
Takéto prípady sa už stali.
U nás aj vo svete .
Neverím , že existuje na Slovensku človek , ktorý o tom nepočul alebo nečítal ......
Veď som napísal ................môžu
(aká sloboda by ju ( medvedicu ) čakala, ak by sme jej nevrátili mláďatá?).
Čo to zase trepeš Tibor ?
Samci medvediciam bežne zabíjajú mláďatá , aby ich donútili dostať sa do ruje a mohli ich sami oplodniť .
Tak nerob , z tej medvedice tvora , ktorý rozmýšľa ako človek .
Príroda je - podľa ľudských meradiel - KRUTÁ ..................................
Silové zložky - teda
Policajný zbor,
Kriminálny úrad Finančnej správy,
Slovenská informačná služba,
Vojenské spravodajstvo a
Zbor väzenskej a justičnej stráže ....................sú v PRVOM RADE zložky REPRESÍVNE .
Pomáhať môžu ............................
olicajta, ktorý zastrelil afroameričana Philanda Castilea, uznali za nevinného
SITA 17.06.2017 11:14
K zabitiu Castilea došlo 6. júla počas cestnej kontroly vo Falcon Heights, ktoré je predmestím St. Paul. Castile bol v aute spolu so svojou priateľkou Diamond Reynolds a jej štvorročnou dcérou.
.
Castile policajta sám od seba informoval, že má u seba strelnú zbraň v legálnej držbe.
Následne chcel Yanezovi podať svoje doklady, ten sa však zľakol a 7 - krát ho postrelil.
Pokiaľ budeš sedieť v aute, ktoré policajtom uniká – možeš byť zastrelený.
Tak.
To platí VŠADE NA SVETE ....................................bohužiaľ ........
A zverstvá Kosovskej oslobodzovacej armády, ktorú vtedy viedol súčasný kosovský premiér Hashim Thaci a vo vedení ktorej pôsobil aj Ramush Haradinaj (haagsky tribunál ho zbavil obžaloby pre nedostatok dôkazov, a tak ho doma v Prištine vítali ako najväčšieho hrdinu), sú otrasné.
Pritom del Ponte poskytla len dôkazy, ktoré sa jej osobne podarilo zosumarizovať.
Teda aj o chytených srbských vojakoch a civilistoch, ktorých KLA ešte zaživa používala ako "darcov" orgánov.
Tie putovali cez severné Albánsko (hoci spoluprácu s Kosovom vždy zahmlievalo) do západnej Európy, ktorá mastne zaplatila za ich transplantáciu.
Telá končili v masových hroboch.
Sankcie USA sa týkajú aj Nord Streamu 2, Nemci a Rakúšania protestujú
SITA 15.06.2017 21:17
Nemecko a Rakúsko OSTRO ODMIETLI tú časť nových amerických sankcií voči Moskve, ktoré sa týkajú výstavby plynovodu Nord Stream 2.
Nie .
To podnikatelia - demokrati teda voliči pravicových strán - sa rozhodli vyplácať také mzdy ako v Nemecku , Francúzsku ........
a navyše, ak vodiča poznali, mohli ho zadokumentovať aj dodatočne,“ vysvetľuje Bazovský.
.
Ale no tak , Bazovský .......................................aj Vladimíra Weissa ml. chceli policajti ,, zadokumentovať dodatočne "
Nepodarilo sa ................
Najlepší je americký skvapalnený plyn ................................ten budeme dovážať.
Na rozdiel od ruského ,, totalitného a agresívneho " je ten americký - ,, demokratický " .
( samozrejme naša spolupráca s Čínou , kde vládne Komunistická strana bude aj naďalej prekvitať .......)
Tvrdý postoj amerického prezidenta Donalda Trumpa proti migrantom prinútil mnoho poľnohospodárov v krajine hľadať alternatívne možnosti zberu.....píše sa v článku .
.
Teda americkí poľnohospodári ZAČALI ROZMÝŠLAŤ o robotických zberačoch 9.11. 2016 ..........
KTO - pre boha - v ČTK tieto články píše ????????
Bolo by zábavné ( keby to nebolo smutné ) že veľká časť ľudí vidí len NEDOSTATKY Európskej únie .
Jej výhody nevidia ..........................alebo nechcú vidieť .......
Bohuslave , Bohuslave ......................bolo ti treba začínať si s Babišom ?
Teda ak môžu na východe , môžeme aj my na západe ?
Bezpečnostný analytik Milan Žitný hovorí, že Gaulieder nemal dôvod takúto látku požiť.
„Potvrdzuje to, že išlo o plánovanú vraždu, niekto mu niečo podal, aby ho omámil a mohol ho hodiť pod vlak,“ uviedol Žitný.
.
Nuž ,, Boh nás chráň pred takýmito analytikmi , ako je pán Žitný ..............
Odporúčame