A ,, „Je suis Londýn " nebude ?
.
Po atentátoch na Charlie Ebdo európski lídri sa na čele zástupu držali za ruky a ukazovali ako sú jednotní .
Dnes to už nerobia .
Atentáty sú takmer na dennom poriadku .............................
A ,, „Je suis Londýn " nebude ?
.
Po atentátoch na Charlie Ebdo európski lídri sa na čele zástupu držali za ruky a ukazovali ako sú jednotní .
Dnes to už nerobia .
Atentáty sú takmer na dennom poriadku .............................
Teror v Londýne. Po útokoch sú šiesti mŕtvi....................( Londýn nie je v Rusku , regulus )
No a čo ????
.
Prečo sa nám niekto snaží nahovoriť , že počet obyvateľov sa musí zvyšovať ?
Dokedy ???
Až nás bude 10 ....20....30....40 ... 50 .......miliárd ????????
Kokosový olej ?
A nie je ti ľúto , že tým zabíjaš sumatranské tigre a oragutany ???
.
Nemecko pritvrdzuje: kto neprijme utečencov, nedostane eurofondy
15.09.2015 | ČTK
Európska únia by mala obmedziť vyplácanie peňazí zo štrukturálnych fondov krajinám, ktoré odmietajú kompromis pri rozdeľovaní utečencov v dvadsaťosmičke.
Nemecký minister vnútra Thomas de Maizière v utorok v televízii ZDF povedal, že podporuje tento návrh, s ktorým podľa neho prišiel predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker.
Nekecaj.
Black Hawk nie je žiaden šrot .
Je to jeden z najlepších vrtulníkov na svete .....................
Teda nekonzumuješ mäso a živočíšne tuky , ale len rastlinné .
Tak ?
A vieš , neúspešná , ako sa dopestuje zdravý repkový , alebo slnečnicový olej ?
Vieš , koľko hnojív a pesticídov je treba na tie ,, pusté plochy " ( státisíce hektárov ) ,
kde niet ani jediného živého tvora , kde sa neuživí ani malá myška , a hmyz , ktorý sa tam vyskytne je 5 - 6 krát ročne vyhubený insekticídmi ??????
Nerastie tak okrem kultúrnej plodiny ani jedna jediná ,, burina ".
Rastliny sú ošetrené 2 - 3 krát prípravkami proti hubovým chorobám.
.
Pre zvieratá , rastliny ( teda okrem tej jednej ) hmyz .......................je to ,, púšť "
Ozaj si myslíš , že si taká ,, ekologická " ?
PS - aj šalát je živý tvor ..........................
A potom si sa zobudil .............a noha v nočníku ..........
Máš pravdu neúspešná.
Medzi mnou a baktériou nie je žiaden rozdiel.
Obaja máme právo na život.
Raz sa baktéria pokúša zabiť mňa - raz sa pokúšam baktérie zabiť ja .
Zatiaľ na štastie vyhrávam.
Ale raz...............................................
.
PS -
A čo láska sliepky ku kurčaťu , ktoré budeš mať v nedeľu na obed , neúspešná ????
Tá SLIEPKA nám ukázala bezpodmienečnú rodičovskú lásku
a bezhraničnú starostlivosť o svoje deti.
A nám ľuďom dôverovala.
Slovo "prepáč" nevystihuje, čo sme jej a jej deťom - KURIATKAM - vykonali :-
.
Ja idem k doktorovi a NEVADÍ mi ak doktor antibiotikami ZABIJE VÍRUS chrípky .
Vírus je tiež živý tvor !
Alebo tebe to vadí ?
To hovoríš o tých , ktorí lietajú do vesmíru ?
Mám sa teda opýtať jednoduchšie ?
Vo vyšších ročníkoch základnej školy sa budete učiť , že Kórejská ľudovodemokratická republika je od 17. septembra 1991 členským štátom OSN .
.
Teda prečo jeden štát vlastniť jadrové zbrane môže a druhý nie , chlapče ?
Je celkom presvedčivé, ako sa POCITOVO ZMENILA SITUÁCIA v slovenskej spoločnosti po vynesení verdiktu Najvyššieho súdu vo veci zrušenia takzvaných Mečiarových amnestií,
.
Je zábavné , Krištofík , ako svoje želania vydávaš za skutočnosť .
V duchu parafrázovaného príslovia : ,, Čo sa dedkovi chcelo , to sa mu prisnilo " .
Nie .
To si kačička nepochopila .
To , že sa skupina povstalcov nazýva ,, Islámsky štát " , neznamená , že skutočným štátom je .
Teda prečo jeden štát vlastniť jadrové zbrane môže a druhý nie ?
Kačička ............a ty si tým tvojim ,, vtáčim mozgom " pochopila moju otázku ?
Alebo sa mám opýtať jednoduchšie ?
,Mužíkov vytvorila ruská šlachta a ruský cári .
Mužíci žili ako zvieratá a šlachta a cárska rodina sa ,,, váľala " v prepychu a bohatstve .
Nuž nečudo , že ,, mužíci " cára a šľachtu v roku 1917 vyvraždili ................
Ako to , že EU nezavedie proti USA sankcie , keď je jasné , že v USA existuje trest smrti a podozrivých ( NIE TERORISTOV !!!! ) na Quantaname MUČIA ???
..............toho roku by mohol dať niekoho zbičovať .........nech ideme s dobou ........
Odporúčame