Tiez som mal ten dojem.
Takych pokutovych kopov mohlo byt v zapase Srbsko - Svajciarskom niekolko.
Cistota hry by sa mala posudzovat jednotne.
Tiez som mal ten dojem.
Takych pokutovych kopov mohlo byt v zapase Srbsko - Svajciarskom niekolko.
Cistota hry by sa mala posudzovat jednotne.
Presne podla predopoladov.
Medzi poslednych 8 sa dostalo 5 muzstiev z Europy, 2 z Juznej Ameriky a jedno z Azie.
Skoda, ze nepostupili Japonci.
Mohlo to byt 4 -2 - 2.
Ked si nedokazes tie obrazky sam vysvetlit tak si naozaj padnuty na hlavu.
18 rokov Putinizmu.
Rusi mali len jednu taktiku: branit a dotiahnut to k rozstrelu.
Povedal to ich brankar v rozhovore pre TV.
Jeden z dovodov pre pokutovy kop je, ked hrac "umyselne zahra rukou" (citovane z pravidiel).
Spaniel nemohol hrat rukou umeselne, lebo bol otoceny chrbtom a loptu nemohol vidiet.
A pri umyselnej ruke ide ruke k lopte a nie naopak.
Ako to? Ved su to hraci z teamov, ktore vladnu Europe?
S takymto futbalom Spanieli nebudu vo stvrtfinale chybat. Nechapal som na co cakali. Takto sa nehra o postup. Ani Rusko tam nepatri. Okrem branenia neukazali nic.
A ten pokutovy kop bol viac ako pochybny. Ako to mohla byt ruka, ked hrac bol otoceny chrbtom a nevidel loptu? Navyse ruka nesla k lopte, ale lopta k ruke.
Co na tom zalezalo ci zakazku dostal Fero alebo Palo?
Program bol vopred oznameny verejnosti, starty boli verejne a ked ich bolo odlozit z akychkolvek dovodov nebol problem to priznat a odlozit.
O startoch ruskych misii sa svet dozvedel az ked boli na orbite.
Pre istotu.
Vzdy boli dobri v tom, co mali na papieri.
Nie je dolezite co mame.
Dolezite je, comu svet veri ze mame.
Presne tak. Chyba sa urobila na začiatku. Keby boli vracali prvé lode dnes nemusel byt problém.
Cez Kombodzu zasobovali severni komunisti juzny Viet Kong.
USA bombardovali zasobovacie tepny.
Tie cisla nic nehovoria.
Muzici pracuju za 500 $, americki robotnici za 5000 $.
Vojensky prevrat bol v roku 1970.
Komunisticke hnutie Khmer Rouge, ktore vrazdilo sa dostalo k moci v roku 1972.
Odporúčame