Tym cervenym sviniam to treba stale pripominat.
Zo vsetkeho su vynimky.
Breznev - 75
Chruscov - 77
Cernenko - 74
Andropov - 70
Kosigyn - 76
Prehravat s Lotysmi a ostatnymi "druholigistami" ja nas novy normal.
Nema zmysel sa tebou o tom bavit.
Tvoje nazory su totoze s nazormi prostych ludi, ktori nemaju vlastny nazor, ale pravidelne pocuvaju svojho pastora.
By som sa stavil, ze ked sa francuzky europoslanec chce porozpravat s nemeckym europoslancom sa rozpravaju po anglicky.
Dakujem. Mam lekarov v rodine. Postoj lekarov k zakonu nie je jednoznacny a zavisi od ich politickeho citenia.
A dlh? Obama nastupil do uradu uprostred recesie a narast dlhu bola pomoc automobilovemu priemyslu.( Bush este predtym tahal z blata banky)
Je to puha politika. Republikani povodne ziaden zakon o healthcare nechceli. Tvrdo proti nemu bojovali. Teraz, ked uz zakon existuje a je popularny, ho zrusit nemozu, len sa zufalo znazia zabranit tomu, aby si demokrati mohli robit zasluhy. Historicky vsetky socialne programy v USA zaviedli demokrati a republikani boli proti.
Az na vynimky je to ten isty zakon ako predtym, republikani ho potrebovali len premenovat ( re-brand).
Strapnujes sa ty.
Ako sa moze zmenit demografia za kratkych 16 rokov?
Scitanie 2001
Doneck - Ukrajinci 47%, Rusi 48%
Charkov - Ukrajinci 52.8 %, Rusi 43.2 %
Luhansk - Ukrajinci 49.6 %, Rusi 47%
Napisat "do vlastnych ruk" neskodi. Ale v zahranici sam sa s tym nestretol.
Adresatom je subjekt ktoreho meno ci nazov je v prvom riadku adresy.
To je vseobecne zauzivane praktikum.
Predsa musim mat poslat pravo tebe ako zamestnancovi NRSR sukromny dopis.
Sukromny znamena, ze ma prist k tvojim rukam neotvoreny.
Preto ked je meno na prvom mieste znamena, ze adresat si ty.
Ktori obyvatelia?
Podla posledneho scitania obyvatelov polovica sa hlasila k ukrajinskej narodnosti,
Prijat a evidovat sa musi vsetka obdrzana posta.
Ale otorit sa moze len ta, kde v adrese firma alebo institucia je uvedena prva a meno osoby pod tym.
Ked je osoba uvedena prva a firma pod tym, je to povazovane sa sukromnu postu.
Peniaze vzdy vyhraju. S tym sa treba zmierit.
Uz sme zili v spolocnosti, ktora nemala oligarchov a vracat sa tam nechceme.
Mal som na mysli inzinierov nie pracovnikov na linke.
Odporúčame