Peknu hlupost si napisal.
Japonske ceresne su vsedne v Japonsku a nase su vsedne u nas.
V Japonsku je to presne naopak.
Peknu hlupost si napisal.
Japonske ceresne su vsedne v Japonsku a nase su vsedne u nas.
V Japonsku je to presne naopak.
Tu v NW byvali ceresne tiez drahe, ale poslednych par rokov prekvapujuco zlacneli. Vraj preto, ze ich zacali oberat masinami.
Japonske okrasne ceresne neprodukuju ovocie. Produkujuce stromy boli vraj dovezene z Europy.
Volaco nie je v poriadku s nami Slovakmi.
Tu v USA kupim susene slivky z Chile, slivovicu z Polska alebo Madarska, polsku bryndzu z Chicaga, vino zo Slovinska, ceske pivo alebo rusku vodku.
Zatial jediny vyrobok zo Slovenska, s ktorym som sa stretol bolo sklo.
Preco by dnes malo byt menej ceresni?
Som si isty, ze ceresni sa urodi dost, ale ludia su dnes velki pani a sa im nechce oberat a ich predavat.
Ty tu drizdas chlape.
"Uplna sebestacnost v ovoci pred rokom 89?"
Bola nulova sebestacnost. Stat dal od pestovania ovocia ruky prec a uplne to ponechal na sukromnikov. Jedine pred Sviatkami naplnil obchody ovocim z dovozu.
Chodievam do Cancun, ale je to prilis blizko. Obcas tam zaveje zapach z Key West.
:-))
Mudzahedini vznikli ako odboj proti Rusom. A vtedy Carter a Brzezinski uz boli prec. Reagan mal svojich poradcov.
Nikto nema rad vojny, ale stat potrebuje silnu armadu.
Hlavne na odradenie.
Zabudol som na upratovanie. V tom musis byt dobry tiez.
-:)))))
Slovensko by malo mat taku armadu, ktora by sa vedela vyrovnat nasim juznym susedom.
Odporúčame