Ty vies velmi dobre ty slizak, ze sa nebavime o politike, o demokratoch alebo republikanoch.
Ty vies velmi dobre ty slizak, ze sa nebavime o politike, o demokratoch alebo republikanoch.
Mas tu rekordne mnozstvo prispevkov a tazko by si dokazal dat jediny, v ktorom si povedal nieco pekne na Ameriku. Preto ta tu volaju farizej.
Si mozes vyberat a sa stazujes?
Ja som pred rokom 89 potreboval vyhodit lajdaka a nemohol som. Bol chraneny. Zbavit sa lajdakov a neschopakov bolo tazke. Tak ten system aj vyzeral.
Tiez si matne pamatam, ze spieval pesnicky zenam ktore boli v oknach.
Ja som ho vidaval na Kolarskej ulici zaciatkom 50-tych rokov. Samozrejme s palickou a malymi balickami. Ale v tom case nosil bledy oblek.
Ako to vlastne bolo s jeho rebelstvom?
Bol niekedy zavrety? Zadrzany? Bola mu zakazana cinnost?
Skutocni rebeli boli v basach, mali zakazane tvorit a museli sa zivit podradnou pracou.
Zda sa mi, ze s rezimom vychadzal celkom dobre.
Nic proti jeho umeniu , len otazka na zamyslenie.
Asi neslope a nefajci. -:)))
Skutocny dovod je ten, ze pre spickovych atletov je to zivobytie. V lahkej atletike je vela penazi, hlavne v Europe a atleti natahuju svoje kariery tak dlho ako len mozu.
(Majetok Bolta sa odhaduje na 25 milionov dolarov)
Gatlin si odpykal trest a je cisty ako lalia.
Odmetnutie Marshalloveho planu nebola otazka druzby, ale otazka diktatu Moskvy.
Trump ma podporu 36% americkych volicov.
Najnizsiu zo vsetkych prezidentov za poslednych 70 rokov.
V kazdom povolani existuje forma zadostucinenia a ucitel nemoze dostat vacsie ako toto.
Moje vnucata (10 & 7) mali vcera podledny den skoly a obe plakali v aute cestou domov za svojimi ucitelmi lebo ich uz nebudu mat v buducom skolskom roku.
Mne sa to v zivote nestalo.
Za nasich casov prazdniny prebili vsetko.
Tomu neverim.
Urcite maju take nieco ako "Emergency" (pohotovost).
A taktiez v normalnom svete ked sa objednavas k lekarovi prva otazka je ci je to urgentne alebo nie.
Putin to robi spravne.
Aby nestrielali na neho on dava strielat svojich politickych odporcov a novinarov.
Firma pre ktoru pracujem pred 2 rokmi instalovala stroje kusok od milionoveho mesta Krasnojarsk.
Jeden z monterov mal zdravotne problemy tak ho museli zobrat na stanicu prvej pomoci. Ambulancie mali hlinenu podlahu. Modlil sa, aby nebola potrebna operacia..
Zijem tu skoro 30 rokov a ako som povedal - zatial som videll len sklenene pohare,
Je stale mozne, ze sa nepredava v state, v ktorom zijem, alebo obchod v ktorom nakuoujem alkohol ju nema atd.
Ale je to stale len jeden vyrobok a to je tragicky malo.
To si pis, ze sa pozeram poriadne, ale slovensku vodku som este v USA nevidel.
Odporúčame