Len sa zosmiesnujes.
Konecne.
Tazko bolo pochopit, ked hlavy statov odsudzovali Putinove avantyry, uvalovali na Rusko sankcie a potom si s nim podavali ruky.
Dlhodoba uspesnost rakiet Tomahawk je okolo 90 %.
Debatny kruzok OSN?
Nema ziadnu moc.
Dalsia mudrost z Key West.
Vies coho momentalne vyvazaju USA do Ciny najviac?
Soja - 13 miliard $
Cina moze zacat minat dlhopisy nakupom americkych vyrobkov.
Ty si znalec?
-:))))))
Britsky commonwealth je dobrovolne, nie nasilne zdruzenie nezavislych statov.
Britania im dala pociatocnu infrastrukturu a institucie potrebne k samostatnosti.
Rusko a Syria prehlasili, ze vsetky chemicke zbrane boli znicene a to bolo KLAMSTVO.
Putin sa silou mocou snazi obnovit geopoliticku dolezitost Ruska v miere aku ju mal ZSSR v case studenej vojny. A preto si musi udrzat vplyv a zakladnu v Syrii. A k tomu potrebuje Assada a podporu Iranu.
Keby padol Assad vladu v Syrii prevezmu Sunniti a Rusko dostane kopacky.
Zivorenie je relativny pojem.
Zalezi na tom s cim alebo s kym sa porovnavame.
Ked som v 80-tych rokoch po tyzdni v Moskve priletel do Bratislavy som si pripadal ako vo Svajciarsku.
Jedna raketa Tomahawk stoji 1.5 miliona $.
Americania ich maju 3500.
102, po vcerajsku len 82
A nikto nevie kolko z nich je prevadzky schopnych.
Nikto nezmietne nikoho. Nuklearna vojna nebude.
Len Rusi to stale svetu pripominaju, lebo nic ine nemaju.
Odporúčame