Je pravda, ze politici sa uchyluju k demagogii, polopravdam a aj klamstvam aby ziskali hlasy.
Ale politik-klamar je mi milsi ako samozvany diktator ci samozvana diktatorska strana.
Je pravda, ze politici sa uchyluju k demagogii, polopravdam a aj klamstvam aby ziskali hlasy.
Ale politik-klamar je mi milsi ako samozvany diktator ci samozvana diktatorska strana.
Za normalnych okolnosti by to merali cenami vodky.
Lenze tie sa manipuluju aby narod zostal spokojny.
Diktatori neodstupuju.
Putin specialne.
Bude to musiet tahat az do svojej smrti, ak nechce skoncit ako Chodrovsky.
Kamazy su rovnako ruske ako Superjet Suchoi 100.
Dlhy zoznam dodavatelov zo zapadu je na Internete.
Chevron udrziaval tento stav nejakych 20 - 30 rokov a potom vsetko odovzdal do ruk domacim.
Kazdy realne uvazujuci clovek vedel ake by boli byvali ciele nuklearnych uderov na oboch stranach. Nebolo k tomu potrebne specialne vzdelanie, stacil zdravy rozum.
Musi mat ludi za blbych ked vypoti takuto demgogiu.
Tiez je mozne, ze skrinky nedali informaciu, ktoru rusi ocakavali. :-)))
Pomoc nebude potrebna.
Ruske lietadla sa vyhybaju tureckej hranici na mile.
Ked chces najst ihlu na 38 milionoch km stvorcovych musis byt sakrametsky rychly.
"Nefritovy zajac" by musel byt rychlejsi ako formula 1.
Mesiac ma priemer 3500 km a povrch je 38 milionov stvorcovych kilometrov.
:-))))
Ak chcu zostat na zive musia ist s rezimom. Inak dopadnu ako tych vyse 200 ktori boli zlikvidovani.
Je lahko byt solidny, ked nema oponenta.
:-))
Putin mal odpovede pripravene skor nez skomponoval otazky.
:-))))
Vladimir Velky sa zase predvadzal?
:-)))
Privitanie premierom je trochu silne cafe. To je viac ako pozvanky, ktore rozdavala pani Merkel. Co im vsetkym dr*&*be?
To nema nic spolocne s ludskymi hodnotami. Dosledky uvidia v buducich rokoch, ked navaly ludi budu takych rozmerov, ze sa nebudu dat zvladnut bez armady a strelby.
Su uplne rovnaki.
Ale iba jeden mohol byt v Kremli.
Druhy musel ist na Sibir.
Odporúčame