To bolo adresovane Svetlikovi. Jemu chybaju dalsie strany v americkom kongrese.
Serjoza!
Ty si v zivote nevidel slnecnik?
Nepochybne ma Slovensko pravo na vlastny nazor. Len si kladiem otazku, ci solidarita s uniou nema vacsiu cenu a dolezitost ako spor o kvotach ktory je vopred odsudeny na neuspech. O par rokov si nikto nebude pamatat preco , ale vsetci si budu pamatat, ze Slovensko odmietlo ist s vacsinou.
Hovorit o stranach v parlamente v USA je nezmysel. USA predsa nemaju parlamentnu demokraciu.
Utecenecky system musel skolaboval vsade. Nikde nie je stavany na take masy denne.
Asi tak. Politicku korektnost treba dat nabok a urobit razne rozhodnutia. Laviciari to nedokazu.
Sudit by mali tych co tento nezmyselny proces drzali pri zivote tolke roky.
Na americkom trhu je kaciek malo a su pomerne drahe v porovnani a kurcatami a morkami. O husiach ani nehovoriac.
Po par dnoch to otocil o 180 stupnov.
EU sa dohadovala o kvotach pricom problemom su vonkajsie hranice a statisice ludi, propraveni vyrazit smerom na sever.
Obaja urobili chybu, ze sa dali do politiky. Ani jeden ani druhy to nepotrebovali. Umelci a sportovci ked otvoria usta a odhalia svoje politicke nazory automaticky stratia polovicu svojich fanuskov.
Opakujes sa.
Starnes?
Alebo len prosty nedostatok fantazie?
Ked budu ponukat 670 E mesacne s ubytovanim tak sa im tam prestahuje cely Balkan.
Miliony ludi zo Severnej Afriky to maju nasliapnute do Europy a EU sa vadi ako si rozdeli prvych 120 000.
???????
Skoro ako ked Putin viedol merove rokovania v Minsku.
Odporúčame