USA
Deklaracia nezavislosti - 1776
Ustava - 1788
USA
Deklaracia nezavislosti - 1776
Ustava - 1788
V roku 1775 neexistovali ani USA, Nemecko a Taliansko.
Za prve je to tu anonymne a za druhe nikto to tu neberie vazne.
Absolutne suhlasim s tymto vyrokom hoci obaja asi myslime nieco ine.
Nikdy v Amerike nezil. Tam len chodi zarabat peniaze.
Ked Lukasenko povie nie, si koleduje o zelenych muzikov.
S navstevou papeza je mala kontraverzia. Papez ma vyhlasit za svateho nejakeho spanielskeho knaza a indiani, ktorych predkov "obracal" na krestansto maju namietky.
Chlapce citaj pozorne. Z Kuby do USA emigrovalo 2 miliony ludi. 170 000 prislo z Haiti.
S niecim podobnym ako bola masova vrazda v Katyni by sa ziaden narod nedokazal zmierit. Udalost je stale prilis cerstva.
Od doby Kubanskej revolucie (1959) 170 000 ludi z Haiti a 250 000 z Dominikanskej republiky emigrovalo do USA. Za ten isty cas pocet emigrantov z tychto krajin na Kubu je nulovy.
Za polstorocie 50% morskych zivocichov ubudlo a ludi o 50 % pribudlo.
Vie sa kde je problem.
Musel to byt genius ked ich dokazal spocitat tak presne.
Ani ploty ich nezastavia.
Plot moze fungovat len vtedy, ked je za nim samopal a vola ho pouzit.
To chceli tvoji cerveni sukmenovci, ked si dali za ciel "vitazstvo komunizmu na celom svete".
Opat raz nemas argumenty, tak osocujes.
Odporúčame