USA - utocisko utecencov?
Hlupost na druhu!
Vybudovat znicene fabriky nie je problem. Najvacsiu skodu sposobil komunizmus v hlavach ludi. Bezi tu subezne clanok o tom, ze vychodne Nemecko stale zaostava za zapadnym. 25 rokov po zjednoteni. Komunizmus bol vo vychodnej Europe pri moci 40 rokov a naprava bude trvat zhruba rovnaky cas.
Vsetko je to o tom, aby cast penazi z toho co toto odvetvie zarobi zostalo doma a podporovalo domacu tvorbu.
Ako sa hovori:
"bez penazi niet muziky"
Syria ziadne volby nemala. Vo funkcii ho iba potvrdili elektorati. V roku 2000 a 2007. To nie su volby ale saskaren.
Lenze v Taliansku to tak vzdy bolo. To sa neda porovnavat s Nemeckom.
Netreba ich poucovat. Sloboda je jeden z dovodov pre ktory sem idu.
Je to spravny krok. Podobne to robia aj ine krajiny, napr. Kanada.
Putin zhana dobrovolnikov na ochranu Assada do Syrie. Prihlas sa.
Rusi sa snazia udrzat pri moci Assada za kazdu cenu. Ked skonci Assad skoncia aj Rusi na blizkom vychode.
On nie je Rus, len horlivy rusky aktivista.
Odporúčame