Unia Romov na Slovensku ziada okamzite odstranenie betonoveho mur
a my ziadame okamzite vystahovanie niekam do perepute uz 100rokov neprisbosobivych ciganov,ktorych musime zivit my,z nasich dani
uz bolo toho naozaj dost
a nejaky magor Kandrac bude vesiat na nos buliky,ze je to prejav rasizmu
daj sa vypchat Kandrači !!!


