aj to je mozne....
hehe
eden,
nieln redaktorom lezi Fico v zaludku
ver,ze lezi v zaludku uz aj vacsine naroda
a nejde o nevrazivost,ale o sklamanie dovery
objektivny,
to si robis srandu,ze obhajujes Harabina a Fica?
myslis,ze za tie roky,co nam vladli ich nepozname dostatocne?
hlavne sme prekukli ich charakter,nenazranost,klamstvo,zlodejina
sudime ich podla toho,co pre nas a naš stat urobili
a mame na to pravo!
my sme ich volili a doverovali
oni nas velmi sklamali,tak co teraz od naroda cakas,aku odozvu...
a ty sa preco rozculujes...
ved ludia su uz z tych nasich vladnych zlodejov tak unaveni a zhnuseni,ze pisu,a vlastne piseme vsetci,co sme na tomto fore ,iba svoje nazory...
a ver,ze je to smutne,ked cim dalej tym viac ludi prestava doverovat tym nasim vladam,ktore namiesto toho,aby nas obcanov podporovali,chranili,pomahali
oni nas namiesto toho okradali ,kde sa len dalo
dufam,ze nova vlada v tom nebude pokracovat
či?
aj,aj....
je toho este ovela viacej,tých aj !
preto nesuhlasia s imunitou
kravatová banda zlodejska !!!!!!!!!!!!!
my sme uz raz taky sprosty narod
stale sa niekomu pcháme do analu...
ale tych ludi mi je naozaj velmi luto
to nestastie postihlo iba ubohych a velmi chudobnych ludi
neboj,tym prasatam sa nestalo nic
tych chrani sam diabol
simonV,
si odkial prisiel,ze trepes take voloviny
vraj v dobrom priemere...to ano,ale medzi bananovymi republikami
Oli-ok,
jedine,co sa Ficovi podarilo bolo to,ze sa aj s jeho kumpanmi nahrabal
vacsina ludi krizu aj vladnutie Fica pocitila
tiez jej drzim palce,a dufam,ze s tym hnojom,ktory sa teraz vola sudnictvo,
ze s tym pohnu
nediv sa,ved na Slovensku vypocuvaju podobne
tak Ta dobiju,ze sa priznas aj k tomu,co si neurobil
Psychopati !!!
Lovec,ze ty si policajt...
pokial takto vysetrujes kradeze,patris na psychiatriu
typicke pre psychopatickych policajtov...
normalny policajt sa takto nikdy nezachova !!!
a co s nasimi vladnymi cinitelmi,ktorí toho ukradli ovela,ovela viac
tych zaradzujes medzi slusnych ludi?
tym by som to urobil sam,potahal ich za tie gule,az by sa k vsetkemu priznali
na to,aky sme maly stat,Sarkozyho by stacilo najat aj na pol roka
uroven cestovania vlakom je cim dalej,tym nizsia
cestovne je stale vyssie...
bananova republika
hanba!!!
casio,priznaj,ze by si sa chcel povozit na Slopaveho lietadielku
či?
Odporúčame