tak existuje ten covid alebo neexistuje ? Mal ho Fico, alebo ho nemal ?
Na prepisoch z nahrávky podľa denníka Postoj Robert Fico spomína, že na dovolenke na Kréte odpadol, na základe čoho ho previezli do nemocnice. Tam mu diagnostikovali covid. Podľa medializovaných informácií Robert Fico ešte v deň hospitalizácie podpísal reverz, no následne musel ísť do karantény. Na Slovensko sa podľa denníka vrátil načierno, teda bez testu.
„Jedenásť dní som bol zatvorený v jednej klimatizovanej miestnosti, takto som sa pozeral na more, ale oni ma stále nechceli pustiť, pokiaľ nemám PCR,“ cituje denník šéfa Smeru-SD.
Tak expert na Covid má aj praktické skúsenosti s covidom - môže začať liečiť nezaočkovaných na centrále Smeru , alebo v kaštieli kam chodil s frajerkami.
https://domov.sme.sk/c/22419361/fica-moze-za…
Na more odtiaľ nevidieť, ale chudobní nezaočkovani budú spokojní aj s výhľadom z kaštieľa do parku.

