doporučujem ti, keď neveríš lekárom v nemocnici - choď sa liečiť na centrálu Smeru a LSNS - tam sú experti Fico, Bláha, Kotleba !
doporučujem ti, keď neveríš lekárom v nemocnici - choď sa liečiť na centrálu Smeru a LSNS - tam sú experti Fico, Bláha, Kotleba !
Už len čakám, že kedy nezaočkovaní s covidom odmietnu lekárov nemocniciach a budú žiadať, aby ich zaviezli na CENTRALU SMERU a CENTRALU LSNS . lebo tam sú NAJVäČŠÍ odborníci na covid FICO, BLAHA, KOTLEBA.
*
Fico sa vyliečil
Kotleba sa vyliečil
Bláhovi zpomrel otec
vynikajúce výsledky EXPERTOV na COVID - Fica, Kotlebu.
ešte aby zverejnili ordinačné hodiny páni experti.
Neočkovanci - tak šup po chytení covidu sa dajte letecky odviesť na centrálu Smeru a LSNS. Tam sa o vás experti postarajú !!!!!
A čo antirúškari a antivaxeri - stále málo nakazených a mŕtvych na to aby ste sa dali zaočkovať ???
*
Čakáte kým to dostanete a potom budete nadávať na odborníkov, vládu a pána boha, že prečo vás nevarovali ???
*
Celkom ako tí hlupáci čo investovali do nebankoviek prišli o tisíce a potom páchali samovraždy a nadávali na vládu, že prečo ich nevarovala, hoci vláda upozorňovala na riziká.
*
Počúvajte aj naďalej Fica a Kotlebu a keď dostanete covid tak choďte sa liečiť na centrálu Smeru a LSNS.
Lebo mohli ste sa chorobe vyvarovať očkovaním, ale ste to odmietli.
*
Vy ste na vine, že je tu vyše 7000 nakazených za deň a vyše 50 m´rtvych -a vraj partizáni - debili sú to.
Hádanka
Kedy sa dostaví tá vytúžená kolektívna imunita
A/ keď budú všetci zaočkovaní
B/ keď všetci nezaockovani prekonajú covid
C/ keď antiruskari budú chodiť terorizovať po obchodoch.
Treba sa stretnúť ešte pred odchodom do nemocnice s Ficom a Kotlebom - oni už covid prekonali a čo ty ?
Čaputová môže robiť aj zázraky, keď parlament robí toto :
"Konečne" "poriadný" zákon do guinesovej knihy rekordov
hlupáci poslanci z koalície schválili zákon, podľa ktorého budú musieť firmy na rokovaniach zapisovať koľko chlebíčkov zjedol, ten ktorý účastník porady.
Aj pani prezidentka ?
Ano všetci aj pani prezidentka.
navrhujem zapísať do guinesovej knihy ako rekord o NAJHLUPEJŚÍ PARLAMENT - Olajno, Smer rodina, Sprotý a Sprostejší, rozpadnutý žaluď tam budú svietiť ako odstrašujúci príklad pre voličov - UŽ NIKDY NEVOLIŤ plagiatorov a hlupákov ako Pročko, Tabak, teta v teplákoch, ,Žiak, Šefčík, Šípoš atď.
„Pán Šipoš by sa mal poučiť od partneriek pána Kollára, že mu ďalšiu šancu netreba v tomto dávať,“ povedal poslanec Za ľudí Juraj Šeliga.
*
Šeliga nech netára nech sa aj on poučí poznať Kollára. Kollár dostal ďalšiu šancu lebo má 11 deti s 10 matkami a nemá dvojičky.
„Vidíme, že zodpovednosť, ktorú sme občanom ponúkli, mnohí nevyužili a preto sme v takej situácii, v akej sme,“ pokračoval Heger.
*
Je to teda podomový predavač vodky prečo neponúkne občanom, že kto chce môže platiť dane a kto nechce nech neplatí - a potom sa môže čudovať, že nikto nechce platiť dane.
*
takúto anarchiu tu zaviedol Matovič aj s jeho hlupákmi poslancami.
Rekordný denný prírastok obetí COVID-19 zaznamenalo Rumunsko 2. novembra, keď ochoreniu podľahlo 591 ľudí, pričom viac ako 90 percent z nich nebolo zaočkovaných. V utorok úrady potvrdili ďalších 487 obetí za 24 hodín.
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22780465/rumunske-nemo…
obraz nezaočkovanosti :
Pandémia tvrdo udrela na Rumunsko, v Bukurešti už nemajú kde ukladať telá
Márnica v bukureštskej nemocnici už v dôsledku vysokého počtu úmrtí na COVID-19 nemá priestor na ukladanie tiel, ktoré preto zabalené v čiernych plastových vreciach lemujú aj nemocničnú chodbu.
V Rumunsku, ktoré patrí medzi krajiny najhoršie zasiahnuté súčasnou vlnou pandémie trápiacou krajiny strednej a východnej Európy, zomierajú už dva mesiace každý deň stovky ľudí.
Tieto krajiny pritom spája omnoho nižšia zaočkovanosť ako v západnej Európe.
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22780465/rumunske-nemo…
aj u nás tak bolo vlani, keď sa ešte neočkovalo....
Pedro pochopil si potrebu očkovania ????
Chirurg hovorí antirúškarovi:
- Žiaľ, hoci som plastický chirurg, vysoké inteligentné čelo som ešte nerobil.
neverím, že pôjdu s teroristickou akciou do Lidla - tam už vedia ako ich ZOSMIEŠNIŤ - takú hanbu ako v Piešťanskom Lidli zažijú aj v iných
Ludia si z nich robili posmech - aj ten chalan čo tam behal s jeleniou hlavou
a že to môže oznámiť manželke - asi bola zaočkovaná, lebo vo veľa prípadoch odchádzajú na covid obaja...
Hneď sa v Lidli lepšie bez vás dýcha - hoci s rúškom.
nezaočkovaný pacient na covid zomrel a lekár takto jemne oznamuje pozostalej manželke túto smutnú udalosť:
- Vážená pani, mám pre vás dve správy. Jednu dobrú a jednu zlú. Najprv vám poviem tú dobrú: Vysoké teploty vášho manžela už klesli.
nechcel som z toho robiť krvák a 14 000 je dosť
Viete prečo Fico zvoláva zhromaždenia ?
- Aby si ešte naposledy pozrel svojich nezaočkovaných priaznivcov...
Predseda vlády sa pýta ministra zdravotníctva:
- Pán minister, kedy a ako zlepšíte zdravotníctvo?
- Pán predseda, zistil som, že zdravotníctvo bude na vysokej úrovni, keď všetci nezaočkovaní prekonajú covid
presnejšie
ví-ťaz vol-ieb pre-zi-den-ta ha-rabin
Pri okienku v banke stoji antirúškar s visiacou kvapkou z nosa a hovorí pokladníčke:
- Navaľ prachy, lebo kýchnem!
Odporúčame