Novej mafii fotopasca nestačí - vyhraj voľby a môžeš natáčať.....
Novej mafii fotopasca nestačí - vyhraj voľby a môžeš natáčať.....
Predstavte si, že by vás doma sledovala-natáčala policia tak by ste si ani nemohli prdnúť pri prejave Matoviča, lebo by to bolo podľa tejto našej polície vyhrážanie, a keby ste povedali pardon, tak by to bolo ovplyvňovanie svedkov, ktorí by v miestnosti s vami sedeli.
*
A keď by v tv Matovič plakal, tak by sme aj my doma museli plakať, tak to už sme ako v Korei........
Preto je nutné aby sa vlády striedali.
Teraz už pomôže len Lipsicom a Kolikovu dosadene obsadenie najvyššieho súdu.
A natlak ICJK cez Aktualne, dennikN, Sme a preto aj boli vypustené nelegálne videá na verejnost..
Moc už prerástla plagiatorovi cez hlavu
Žilinka je prvý objektívny GP - ale plagiator Igor mu to aj s Lipšicom poriadne sťažujú
ako bude posielaný PIN - podľa veku alebo podľa dátumu druhej vakcíny ?
Od 21. júna tam nič protizákonné nenašli a ani Sulik tam nič trestnoprávne nevidí a tak celý cirkus je zasa len na pobavenie plagiatora Igora a jeho matovoličov.
Za 4 mesiace nič nezistili, tak čo to potrebujú zostrihať do nejakého pohľadu.
ale vraj tam v lese našli mŕtvu žabu a Hamrman vybavil súdne povolenie na narušenie domovej slobody a tajné nainštalovanie kamery a hľadajú ktorý traktor ju prešiel
ICJK založili slovenskí novinári a jeho členkou sa stala aj zakladateľka Českého centra pre investigatívnu žurnalistiku Pavla Holcová. Členmi OZ ICJK sú tiež Zuzana Petková, riaditeľka Nadácie zastavme korupciu a Lukáš Diko, predseda OZ. Sme partnerským centrom Organized Crime and Corruption reporting Project (OCCRP), ktoré združuje desiatky podobných centier na štyroch kontinentoch.
Nová mafia už začala vysielať nahrávky - kto sa prizná že je Capo di tutti capi
Je to Matovič, alebo Lipšic, alebo niekto iný ?
To je bomba:
Na dnešné odvolávanie idiota Sulika príde magor Igor aj chudobou vdovou .
Chudobná vdova poďakuje plagiatorovi Matovičovi za znižovanie cien energií a poďakuje za fantastické zvýšenie dôchodku o 1.3%, čo jej vynesie cca 3,9 €.
A potom plagiator v priamom prenose roztrha idiota.
Súkromnej firme sa zvyšujú ceny energií, materiálov
Kde môžu ušetriť na platoch
Prepustia pár ľudí a čo zostanú si môžu privyrobiť tak že za prepustených budú robiť...
Matovič: HODY SA SKONCILI - aj pre voličov Olajno....
A čo Matovičova chudobná vdova tá čím zaplatí zvýšenie cien,
Matovič nič nemá, a kobylka Pavlína nič nedá.
Chudobná vdova to musí zvládnuť z 1,3% zvýšenia.
A čo matovičove svedomie - NIČ - lebo žiadne nemá...
Tajtrlikoval Matovic keď pobehoval s fotkou vdovy a plagatmi po parlamente
A čo dokázal - je horší....
Inak - ani Mečiara nezachránilo, že všetci na úradoch vstupovali do HZDS
Ani plagiatora Igora nezachráni, keď budú vstupovať zasa do Olajno.
Parlament to aj tak schváli
A po volbach ak bude plagiator nedovzdelany Igor v opozícii tak pôjde robiť protesty proti takému zákonu
Lipšic bude rozdávať parky a neschopný Matovič babkinej pagáče.
Odporúčame