Vtipné zosmiesnovanie
Rodičia dostanú od januára prídavky na deti vyššie o 38 centov. Penzisti iba o 1,3 percenta.
MATOVIC, KOLLÁR, SULIK, REMISOVA
NEHANBITE SA ?
CO SVEDOMIE ? ČISTE ????
Vtipné zosmiesnovanie
Rodičia dostanú od januára prídavky na deti vyššie o 38 centov. Penzisti iba o 1,3 percenta.
MATOVIC, KOLLÁR, SULIK, REMISOVA
NEHANBITE SA ?
CO SVEDOMIE ? ČISTE ????
Rodičia dostanú od januára prídavky na deti vyššie o 38 centov. Penzisti iba o 1,3 percenta.
MATOVIC, KOLLÁR, SULIK, REMISOVA
NEHANBITE SA ?
CO SVEDOMIE ? ČISTE ????
Rodičia dostanú od januára prídavky na deti vyššie o 38 centov. Penzisti iba o 1,3 percenta.
MATOVIC, KOLLÁR, SULIK, REMISOVA
NEHANBITE SA ?
CO SVEDOMIE ? ČISTE ????
Ty máš určite rád plagiatora neschopného nedovzdelaneho Igora a preto si rozhodnutý platiť dvojnásobne dane - gratulujem ti
A prečo ich nezaistili ?
Že by tam nebola žiadna trestná vec ?
Tak aspoň to pustili do éteru aby sa sprostovolici plagiatora neschopného Igora vyonanovali.
Čiže sa uskutočnil policajný prevrat a nie voľby
Zaujímavé je, že sa nenájde slušný policajt, ktorý by upozornil Fica na sledovanie, zatiaľ čo Lipšicovi tajní donasali plagiatorovi aj Lipsicovi
Zaujímavé je, že sa nenájde slušný policajt, ktorý by upozornil Fica na sledovanie, zatiaľ čo Lipšicovi tajní donasali plagiatorovi aj Lipsicovi
Aj ty robíš špinavú robotu pre plagiatora a Lipsica ?
Aj ty robíš špinavú robotu pre plagiatora a Lipsica ?
Olajno s Lipsicom mali paralernu tajnú policiu a sudcov
Teraz sa prezradili
A zlodej Igor má zametača Lipsica
Zajac Zaax.
Zajac má o jednu bunku viac ako sliepka a preto nesedí po dvore.
Ale už sa nedrží sľubu, že po skončení volebného obdobia skončí, lebo bol zlodej.
Aj Sulík už chce ešte kandidovať a až potom pôjde do Austrálie, kam ho vyháňa plagiator Igor.
Koalícia to schváli aj bez podpisu, ale čo bude blázon Igor robiť, keď bude po voľbách v opozícii ?
Zasa bude skákať ako opica aby sa zmenil zákon ?
Je to chorý človek.
Viete si predstaviť, že po najbližších voľbách bude plagiator Igor v opozícii ?
Teraz sa zužitkovali výsledky práce paralernej -"tajnej služby" bývalej opozície vedenej Lipsicom. Matovič to verejne vykrikoval, že v polícii majú svojich ľudí....
*
A hlupáci zo Smeru si mysleli, že budú vládnuť večne - a stačilo, že hlupákov Kocnerovi uvoľnili priestor a ten uvoľnil lavínu, ktorá strhla aj Smerákov
*
Preto by už nikdy nemali vládnuť aby nevytvárali priestor pre kocnerovcov a podobným grazlom.
Teraz sa zužitkovali výsledky práce paralernej -"tajnej služby" bývalej opozície vedenej Lipsicom. Matovič to verejne vykrikoval, že v polícii majú svojich ľudí....
*
A hlupáci zo Smeru si mysleli, že budú vládnuť večne - a stačilo, že hlupákov Kocnerovi uvoľnili priestor a ten uvoľnil lavínu, ktorá strhla aj Smerákov
*
Preto by už nikdy nemali vládnuť aby nevytvárali priestor pre kocnerovcov a podobným grazlom.
A na regiónoch kto rozhoduje o "správnom" názore ???!
Riaditeľ nemocnice
Predseda súdu
????
Odporúčame