keby nebol protest, nebolo by kultúrneho vystúpenia a nebolo by nedodržania opatrení
keby nebol protest, nebolo by kultúrneho vystúpenia a nebolo by nedodržania opatrení
nepotrebuje smer dostane za voľby 15 300 000 €
bol by si hlúpy poslať tam čo len cent...
blázon z Trnavy dostane 20 700 000 €
Čuduješ sa - 83 % nedôveruje nedovzdelanému plagiatorovi nedospelému Matovičovi
plagiator Matovič pri demisii z funkcie predsedu vlády si tiež dal rúško dole lebo sa chcel citiť slobodný a povedal , že NEMAJTE STRACH DOBRE BUDE - a nebolo - vyše 12000 mrtvých....
Dostal pokutu ?
Či on môže bez pokuty ?
a povedal dobre bude a a teraz na to povedal, že hody sa skončili, tak akp bude dobre, keď bude podľa Matoviča horšie ???????
Matovič: Pandémia? Je to v rukách Božích
plagiator nedovzdelaný Igor Matovič sa inšpiroval od hlupane Tabak
https://www.youtube.com/watch?v=68UMz42ReSo
Celé OLaNO je "trošku" vyšinuté
"Keď som videl, že nikto nič nerobí" - a plagiator Igor nemá na koho nadávať, lebo ON má niečo robiť
"Ďalej je to v rukách božích" - lebo neschopný plagiator Igor NEVIE čo robiť len tápe
Igor Matovič:" Už nikdy nechcem byť premiérom" - a ani NIKDY nemal byť ani premierom ani ministrom
Ty trepeš, nemôžu ho odvolať, lebo ho chráni zákon ..
A preto podľa teba môže robiť chyby a zločiny ,?????
Na Matoviča bolo podaných množstvo trestných oznámení
Podali ho Drucker, R.Baťo, Hlas atď.
Voči mu to spočítajú
U 85 % je neoblubeny, to nemá ani Kotleba
Kollár s Matovicom mali odstúpiť už minuly rok pri prevalení plagiátorstvo
To je hanba SR
A o ostatných prešľapoch nehovoriac
Ty trepeš ako Matovič - Kazimira chráni zákon inak by už Matovič tam dosadil učiteľa telocviku Procka v zmysle volania po zodpovednosti a Matovičovskej logiky.
Matovicovske "chápanie" spravodlivosti:
Keď Matovič vydiera, tak to nie je vydieranie, ale volanie po zodpovednosti.
Keď Matovič vymenuje učiteľa náboženstva na funkciu v poľnohospodárstve, tak to nie je podvádzanie volíčov, ale volanie po zodpovednosti.
Takže Kollár podľa Matovičovskej logiky neporušil prezumpciu ale volal po zodpovednosti.
stačí si prečítať
Na Slovensku pribudlo 1941 prípadov nákazy koronavírusom a 17 obetí
Podľa oficiálnych údajov v Rusku za posledných 24 hodín zaregistrovali 32.196 nových potvrdených prípadov nákazy koronavírusom a ďalších 999 úmrtí na covid
Kubina zabudol, že mafia môže mať aj iný význam :
mafia pejoratívne:
záujmové protispoločenské združenie [21]
skupina ľudí vo vedení dôležitých úradov štátnej správy, podnikov a pod., ktorá využíva svoje postavenie na vlastný prospech [16]
skupina ľudí spojených spoločnými záujmami a pod., ktorá je natoľko solidárna, že používa proti ľuďom mimo danej skupiny akékoľvek prostriedky,
Dotiaľ sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije ...
Kažimír - v žiadnom prípade nech neodchádza - aj odsúdení koaličníci sú vo funkciach - a že to kritizovali u vlády Smeru - tak to preto, lebo chceli aby vláda Smeru padla, teraz nechcú aby ich vláda padla, tak to nekritizujú - im to nevadí....
*
Matovič - v žiadnom prípade nevydiera - aj keď povedal, že je to vydieranie, ale on nevydiera, nekorumpuje - on požaduje.
*
Sulík - v žiadnom prípade nepoložil vládu Ivety Radičovej, a preto sa bojí opäť položiť vlastnú vládu.
*
Matovič - v žiadnom prípade nebudú dosadení na funkcie NAŠI ľudia, odborníci na SPF sklamali a preto tam MUSÍ ísť NÁŠ človek, ktorý nevie o tom nič, ale v žiadnom prípade "nebude" kradnúť - a že to kritizovali u vlády Smeru - tak to preto, lebo chceli aby vláda Smeru padla, teraz nechcú aby ich vláda padla, tak to nekritizujú - im to nevadí....
nielen na prechode, NIEKTO ich drží za pačesy
Kubina je v kurze - takže MUSÍ vyhrať, lebo ..../mafia pôjde po nich/
Odporúčame