Čakaj aspoň 10 rokov kým to na inych vyskúšajú - ty si Mengele ...
Čakaj aspoň 10 rokov kým to na inych vyskúšajú - ty si Mengele ...
Keď o to nestojis tak zalez do jaskyne - tam patris.
Aké halušky teba chránia pred covidom - ocurane?
Najinteligentnejsi politik zo Smeru
Petrák zomrel 20. februára 2021 na Covid-19.
*
A hlupákov Ficovi a Blahovo to nestačí - Blahovi zomrel aj otec na Covid.
*
Ani to ich presvedčilo aby sa dali zaočkovať.
Fica chráni pred covidom čo - hlúposť ?
Veru. Mali by ťa vymazať.
Výsledok štúdie logickej:
ZAOCKOVANY nie je infikovaný ale infekčný a môže infikovať iba neockovaneho.
Dlhodobé následky to nemá, lebo po roku bude treba opakovať očkovanie, už roky sa každý rok ockujem proti chrípke bez následkov .
Zatiaľ čo neockovani, ktorí ochoreli na Covid majú dlhodobé následky a 12000 zomrelo
Daj si urobiť štúdiu, za 5 rokov, ak sa dozijes budeš mať výsledok...čiastočný...
A čo otec L. Blahu podpredsedu Smeru,
Ten tiež zomrel na Covid
Celú túto generáciu politikov treba poslať do prdele.
Fľašky bude rozdávať Fico - aj neclenom Smeru.
Keď dostaneš od niekoho covid, tak mu zanes fľašku apekne poďakuj !
Kto si svoj život váži používa pásy.
Kto si svoj život váži dá sa zaočkovať.
Fico je expert
Nevidí rádioaktívne ziarenie, tak neexistuje.
Nevidí covid tak neexistuje.
Týždeň nevidí Matoviča tak si myslí, že neexistuje.
A čo tých 12000 mŕtvych - jedného videl 9tca Blahu - nestačí to Ficovi - 3. Vlna bude 40000....
Nezaockovani sa môžu hlásiť u Fica - analytici hovoria, že 42000 v 3.vlne zomrie.
Otec L. Blahu zomrel v 2.vlne na Covid
Matovičova tombola:
V 3.vlne 42000 ľudí umrie
Nezaockovani majú veľkú šancu
Proti chrípke sa ockujem už roky - a nič sa nedeje.
*
Tak ako ani po tejto vakcíne,
*
Dokonca ani plagiator Igor sa nebojí a prihlásil sa na posledný Sputnik pred jeho cestou naspäť do Ruska.
Keď sa Fico boji očkovania, tak nech si dá fľašu borovičky, aby sa nebál injekcie.
*
Však dostane od Matoviča 60 euro.
Na konci príspevku priznal, že sa s otcom pred jeho smrťou nemohol rozlúčiť. Viac vysvetľuje status politika a publicistu Eduarda Chmelára, ktorý napísal, že Milan Blaha mal koronavírus. ,,Vedel som, že si chorý, vedel som, že si v nemocnici, vedel som, že bojuješ s covidom a navždy mi bude ľúto, že si mi už nestihol zdvihnúť telefón.
Blahov otec sa v hrobe obracia ...
Blaha nevie čo je Covid ?
Fico radšej zriadi covid nemocnicu na Súmračnej ako by si mal pichnúť aj pre svojich voličov - alebo len pre predsedníctvo Smeru ???
Španielsko oznámilo, že za uplynulý deň pribudlo 12 563 nákaz koronavírusom, čo je najvyšší údaj za deň v tejto krajine od polovice februára. Najviac sa koronavírus šíri medzi mladými vo veku 12 až 19 rokov, čo vedenie niektorých autonómnych regiónov prinútilo zvažovať nové obmedzenia
*
Fico pôjde na nočnú zmenu na Covid oddelenie?
Odporúčame