Aká demokracia, každý predseda strany si myslí, že je FUHRER a prenáša to aj do vlády a do spoločnosti
Aj keď ma debilny nápad bude ho presadzovať a vydierať a KORUMPOVAT kým to nedosiahne
Aká demokracia, každý predseda strany si myslí, že je FUHRER a prenáša to aj do vlády a do spoločnosti
Aj keď ma debilny nápad bude ho presadzovať a vydierať a KORUMPOVAT kým to nedosiahne
Matovič zhrabne za toto volebné obdobie vyše 20 miliónov euro a 90% ľudí ho nemá rád a myslí si o ňom, že je chorý človek.
Ale
Podrží ho plagiator, idiot a princezná a jeho banda hlupákov.
Vyzerá to tak, že Matovič skončí v politike -. no dal si cieľ Fico do basy a keď to splní, tak nemá o čom .
A sám povedal že keď to dosiahne skončí.
Smer by mal zapadnúť prachom, tak ako VPN, HZDS, SDKÚ, ANO podvodníka Ruska, Robotnícka strana kelňova, Šustrova strana a plno ďalších....
*
Členovia Smeru - utekajte....milióny si aj tak nechá Fico, tak isto ako Matovič si nechá milióny z Olajno.....
Aj debil môže skončiť VŠ,
Aj debil môže byť milionárom.
*
Dôležitá je súhra náhod a charakteru.
Vydajte sa na cestu za zvieratami: spoznajte ich boj o život, ich každodenné starosti, radosti, správanie sa a zvyky. Spoznajte základné rysy správania sa zvierat v divokej prírode. Autori tejto série sa rozhodli preskúmať všetky aspekty správania sa zvierat - jeden za druhým. Spoznáte málo známe ale aj ľuďom dobre známe druhy, o ktorých si myslíme, že ich dobre poznáme, ale ktoré nás stále maju čím prekvapiť.
*
O zvieratách sú už filmy
*
Kto natočí správanie mafiánskeho Slovenská - vyše 5 miliónov mafia ov ?
Keby si mal prístup k zvodkam, aj ty by si to už dávno tvrdil ...
Mafia strieda mafiu a mafia je vystriedana mafiou.
Čo iné môže byť Olajno ? Už podľa stanov je to mafia.
Teória je iná ako prax.
*
Aby sa presadila spravodlivá teória do praxe, musia sa nájsť spravodlivý ľudia.
*
Kde sú ???
Ukazuje sa, že ani niekolkotosicova organizácia nedokáže zabezpečiť demokraciu a spravodlivosť.
*
Keď sklamali strany HZDS, SDKÚ, SMER. Ako aj ich vodcovia Mečiar, Dzurinda, Fico tak by mala pani Malova povedať ako ďalej.
Korupcia je všade na svete, dokonca aj v olympijskom hnutí, dôležité je ju odhaliť a rýchlo vyhodiť korupcnikov a inych plagiatorov a podvodníkov aby sa nahradili čestnými ľuďmi.
*
Aj keď sa hovorí, že každý je podplatitelny - záleží na výške uplaku.
2 milióny dospelých zaockovanych je jasnou odpoveďou nezaockovanym hlupákom Matovičovi, Ficovi, Kotlebovi
*
Zostane im iba pár veriacich, ktorí nechápu ako sa podarilo zlikvidovať kiahne a ďalšie choroby vďaka očkovaniu
Už Mária Terézia to pochopila pred takmer 300 rokmi, ale Kotleba a Fico to ešte so svojimi obdivovatelmi nepochopili
VPN, KDH, HZDS, SDKÚ, SMER, SME RODINA, OLaNO a ich metódy, kedy už skončia .....
Kedy budú normálni vzdelaní politici ..
Tak ako bolo hanbou ak bol niekto členom HZDS alebo SDKÚ,
tak je hanbou ak je niekto členom SMER
Kedy sa začne kajať Fico?
*
Fico TOTÁLNE ZLYHAL aj s čelo niekoľkotisícový organizáciou SMER.
*
Nemajú právo existovať - dobrovoľne by sa mali rozpustiť čím skôr.
*
Tie odhalenia korupcie sú veľkým zlyhaním....
Fico by sa asi mal dať preventívne zaočkovať
Keď vidím ako vyhráva Cavendish, tak ešte viac obdivujem víťazstva Sagana.
*
Bez vláčika by to Cavendish mal ťažké.....
V Rusku nezaockovani nemôžu ísť do práce.
Je demokratické rozhodnutie demokraticky zvoleného parlamentu o napr. veku odchodu do dôchodku
Tak isto bolo demokratické rozhodnutie o výnimočnom stave.
Tak isto bude demokratické rozhodnutie o povinnom ockovani tých, ktorým to zdravotný stav dovolí
Odporúčame