Sme rodina nezahlasuje za zákon, ktorý zvýhodňuje očkovaných
Česi idú na olympiádu. Best in covid! (Český zápisník)
Česi prišli do Tokia s covidom. Nikto za nič nemôže.
Doktor Voráček je svojrázna postava. Okrem iného je to úprimný odporca očkovania a verí, že najlepšou ochranou pred covidom je kloktanie ústnej vody. Je to, samozrejme, jeho sväté právo – len to môže máličko skomplikovať život ľuďom, ktorí účasti na olympiáde obetovali roky života.
A pravdu môže mať, pravdaže, aj šéf Českého olympijského výboru Jiří Kejval, ktorý v piatok vyhlásil: „Ja by som bol rád, keby ste k tomu pristupovali tak, že je to zložitá situácia, a nerád by som robil nejaké senzácie a niekoho odsudzoval. Že pán doktor nie je zaočkovaný, pre mňa bolo prekvapenie. Myslel som, že všetci z realizačného tímu budú zaočkovaní.“
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22707550/cesi-idu…