Ešte jedna rada Sulikovi od Matoviča :
Doteraz si dostal facky po ľavom líci, tak sa teraz príprav, že budeš dostavat po PRAVOM.
SULIK sa už teší.....
Ešte jedna rada Sulikovi od Matoviča :
Doteraz si dostal facky po ľavom líci, tak sa teraz príprav, že budeš dostavat po PRAVOM.
SULIK sa už teší.....
Gesto odpustenia by dostal Matovič aj od nás, ale iba keď by odišiel do politického dôchodku.
A čo myslíš neprecitne blázon do rána a odmietne ešte podať demisiu, lebo ešte nesplnil čo sľúbil - ZOŠTÁTNIŤ poliackovu vilu - hádam sa mu to podarí keď z blázna bude minister financií
Neviem či neurobí ZNARODNENIE VESKEREHO MAJETKU! OKREM MAJETKU BIELEJ KOBYLY.
A čo myslíš neprecitne blázon do rána a odmietne ešte podať demisiu, lebo ešte nesplnil čo sľúbil - zostarnúť poliackovu vilu - hádam sa mu to podarí keď z blázna bude minister financií
Neviem či neurobí ZNARODNENIE VESKEREHO MAJETKU!
Na mňa nepôsobí dobre najmä preto, že suhlasil aby blázon bol minister financií.
Čo je to Matovič ?
Falošný charakter blázna sa znova ukázal - celkom ako keď sa vyhováral na ukradnutú diplomovku, celkom ako keď kradol dane, celkom ako keď pred voľbami podviedol voličov.
Je to bezcharakterný podly človek.
Tvári sa ako mesiáš, ktorý prišiel zachrániť Slovensko a je to úplný Don Qijot čo bojuje s veternými mlynmi, uráža, podvádza, klame, kradne, je pomstychtivy a neustále sa pretvaruje.
Sa čudujem Sulikovi, že mu verí pomstychtivemu psychopatovi po toľkých zradach.
Matovič znovu "precitne" a začne lyncovat Sulika a spol. Koľko vydrží blázon držať hubu. Koľko ŠKODY narobí na ministerstve. A idiot Sulík stiahne chvost.
Ten Sulík je naozaj Idiot
Ježiš vedel, že niektorí si zákon „oko za oko“ vysvetľovali nesprávne. Aby opravil ich nesprávne chápanie, povedal: „Počuli ste, že bolo povedané: ‚Oko za oko a zub za zub.‘ Ale ja vám hovorím: Neodporujte tomu, kto je zlý; ale každému, kto ťa udrie po pravom líci, obráť k nemu i druhé.“ (Matúš 5:38, 39)
Toto nám odkazuje bláznivý mesiáš - Matovič e to možné...po tom čo tu navystrajal podvodov, krádeži, POMSTYCHTIVOSTI, urazok by chcel aby sme mu nastavili aj druhé líce - no hnus.
Nuž veru namiesto normálnej vlády je tu PRD na čele s Hegerom a Matovičom - máš pravdu.
prečo stále nedáva ten debil demisiu ?
na čo čaká ?
vydiera prezidentku ?
prečo stále nedáva ten debil demisiu ?
na čo čaká ?
vydiera prezidentku ?
Vážení - stačilo, že sa mesiac blázon Igor zaoberal sám sebou a odišiel Krajči a situácia sa zlepšuje
Bez Matoviča dobre bude
"Zlomili sme pandemickú krivku. Počty hospitalizovaných idú strmo nadol," zhodnotil vedec Pavol Čekan. Situácia sa na Slovensku postupne zlepšuje, okrem počtu hospitalizovaných klesajú aj denné počty nakazených koronavírusom a obetí.
Čekan oznámil na Facebooku dobré správy. Konkretizoval, kedy podľa súčasného trendu očakáva zásadný pokles pacientov v slovenských nemocniciach. "Nech to vydrží v tomto trende a pod 2000 sa dostaneme začiatkom mája a pod tisícku v júni," napísal vedec na sociálnej sieti.
Dúfam, že Sulík na nekompetentnosť Matoviča na ministerstve inancií upozorní skôr ako za rok
Vážení - stačilo, že sa mesiac blázon Igor zaoberal sám sebou a odišiel Krajči a situácia sa zlepšuje
Bez Matoviča dobre bude
"Zlomili sme pandemickú krivku. Počty hospitalizovaných idú strmo nadol," zhodnotil vedec Pavol Čekan. Situácia sa na Slovensku postupne zlepšuje, okrem počtu hospitalizovaných klesajú aj denné počty nakazených koronavírusom a obetí.
Čekan oznámil na Facebooku dobré správy. Konkretizoval, kedy podľa súčasného trendu očakáva zásadný pokles pacientov v slovenských nemocniciach. "Nech to vydrží v tomto trende a pod 2000 sa dostaneme začiatkom mája a pod tisícku v júni," napísal vedec na sociálnej sieti.
Dúfam, že Sulík na nekompetentnosť Matoviča na ministerstve inancií upozorní skôr ako za rok
Vážení - stačilo, že sa mesiac blázon Igor zaoberal sám sebou a odišiel Krajči a situácia sa zlepšuje
Bez Matoviča dobre bude
"Zlomili sme pandemickú krivku. Počty hospitalizovaných idú strmo nadol," zhodnotil vedec Pavol Čekan. Situácia sa na Slovensku postupne zlepšuje, okrem počtu hospitalizovaných klesajú aj denné počty nakazených koronavírusom a obetí.
Čekan oznámil na Facebooku dobré správy. Konkretizoval, kedy podľa súčasného trendu očakáva zásadný pokles pacientov v slovenských nemocniciach. "Nech to vydrží v tomto trende a pod 2000 sa dostaneme začiatkom mája a pod tisícku v júni," napísal vedec na sociálnej sieti.
Dúfam, že Sulík na nekompetentnosť Matoviča na ministerstve inancií upozorní skôr ako za rok
Vážení - stačilo, že sa mesiac blázon Igor zaoberal sám sebou a odišiel Krajči a situácia sa zlepšuje
Bez Matoviča dobre bude
"Zlomili sme pandemickú krivku. Počty hospitalizovaných idú strmo nadol," zhodnotil vedec Pavol Čekan. Situácia sa na Slovensku postupne zlepšuje, okrem počtu hospitalizovaných klesajú aj denné počty nakazených koronavírusom a obetí.
Čekan oznámil na Facebooku dobré správy. Konkretizoval, kedy podľa súčasného trendu očakáva zásadný pokles pacientov v slovenských nemocniciach. "Nech to vydrží v tomto trende a pod 2000 sa dostaneme začiatkom mája a pod tisícku v júni," napísal vedec na sociálnej sieti.
Dúfam, že Sulík na nekompetentnosť Matoviča na ministerstve inancií upozorní skôr ako za rok
Už 2-krat povedal, že podá, tak do tretice by sa to už mohlo podariť ,
LEBO
2 fľaše šampanského sú minute, chladim tretiu - Štvrtú by už mal zaplatiť magor - dobrá bude.....
Pochop
Ty ako 18 ročný budeš môcť ísť voliť
To neznamená, že už máš 18.
Odporúčame