Vyzerá to tak, že najväčšiu radosť z demisie Matoviča má Naď - stáva sa z neho hovorca Olajno
Vyzerá to tak, že najväčšiu radosť z demisie Matoviča má Naď - stáva sa z neho hovorca Olajno
Keď ten blázon povie dobre bude - tak sa pripravte na najhoršie.
Zásadná otázka - ako je možné, že odchádza najlepší premier Matovič a "ponižujúco" ide za ministra.
Minister financii - ZLODEJ
Matovič k svojmu plagiátu: Ak to tak je, som de facto zlodej
Vo štvrtom ročníku som si založil živnosť . Ten, kto podnikal, pochopí, že v takom tempe bola škola na jednej z mojich posledných koľají… a nakoniec som bol rád, že to mám za sebou.
Na tie dva roky vôbec nie som hrdý. Nechodil som na prednášky a na cvikách som bol často duchom neprítomný, či mysľou v mojej firme. Či som zvykol odpisovať? Zvykol. Často? Keď som sa nestihol naučiť, tak určite, ak sa dalo. Bolo to správne? Nebolo.
Či by som pre to mal o titul prísť? Zrejme áno… Či pre to odstúpim? Odstúpim. Hneď, ako splním všetko, čo som ľuďom pred voľbami sľúbil.
Potom si pôjdem žiť späť svoj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
P. S. Ospravedlňujem sa všetkým poctivým študentom, ktorí dokázali vyštudovať bez jediného odpisovania, našepkávania a iných fintičiek. Úprimne vás obdivujem.
Aj Ciganikova stiahla chvost.
Pomstychtivý človek podľa idiota Sulíka dá Matovičovi šancu - lebo Igor urobil hrubú čiaru.
*
Sulík stiahol chvost a bude sa dívať dopredu.
*
Dnes urobil ústretový krok aj Matovič, zatiaľ Sulíkovi nenadával.
SaS oznamuje, že sťahuje chvost
"Dobre bude"
Igor Matovič totiž oznámil, že dobre bude, no a to bol rozhodne dôvod na obavy, lebo zatiaľ vždy, keď premiér oznámil, že dobre bude, tak bolo skôr horšie.
Je to možné -
Teraz v správach na markize bUdaj zahlásil k vakcinam, že vláda o tom nevedela aku politiku robia úradnici na ministerstve....
Toto je vláda .....?????
počkaj si ešte na 19:30 čo zavalí Sulík - aké prekvapenie príde
TOTO STALE PLATI - dávajte si pozor, lebo aj dnes blázon povedal :
"Dobre bude"
Igor Matovič totiž oznámil, že dobre bude, no a to bol rozhodne dôvod na obavy, lebo zatiaľ vždy, keď premiér oznámil, že dobre bude, tak bolo skôr horšie.
plagiator, ktorý ukradol 73 zo 76 strán diplomovky - posledné dva roky v škole preflákal ide robiť ministra financii
HANBA
Asi hlupaňa čaká, že aj jej rozhodnutie bude označené za štátnické - ale tým, že súhlasila s Matovičom vo vláde je to rozhodnutie poseru...
O 19,30 povie Sulík ako sa pripojí ku koalícii....
Kto je budúci minister financíí - mali by psychiatri povedať či je už vyliečený !!!!!!!!!!!!!!!!!
Matovič priznal, že myslel len na peniaze: Sám sebe som hovoril pozor, si chorý
v roku 2006 prepísal všetok majetok na manželku
„Začínal som byť z neho chorý. Uvedomoval som si, koľko mám na účte, kvapkalo mi na karbid. Predsa nie je normálne, že sa o niečom bavím so ženičkou a počas toho mi behá hlavou myšlienka, koľko je na účte. Je normálne, aby som neustále sledoval, koľko mi pribúda? Pomaly som sa nemohol ani pozerať do zrkadla, sám sebe som vravel - pozor, si chorý, rob s tým niečo. Odkedy som to previedol na ženu a zrušil bezpodielové spoluvlastníctvo manželov, mám pokoj. Možno je to úchylné, ale som spokojný,“ vysvetlil neskôr v rozhovore pre SME.
A Matovičovi z peňazí začalo šibať a preto majetok prepísal na ženu - na koho prepíše majetok Slovenska ?????
keď tam zostane blázon, tak sa nič nezmení
Kto zostane podporovať debila vo funkcii ministra financii
Zoznam členov klubu Za Ľudí
Žitňanská Jana
predsedníčka
LehotskýTomáš
podpredseda
Benčík Ján
člen
Hattas Marek
člen
Kolíková Mária
členka
Leščáková Viera
členka
Letanovská Andrea
členka
Marcinková Vladimíra
členka
Šeliga Juraj
člen
Šuteková Miriam
členka
Z L O D E J
Matovič minister financii - debil, ktorý nevie čo je viac a čo menej - HANBA
16. júla 2020 14:40
Matovič k svojmu plagiátu: Ak to tak je, som de facto zlodej
Vo štvrtom ročníku som si založil živnosť . Ten, kto podnikal, pochopí, že v takom tempe bola škola na jednej z mojich posledných koľají… a nakoniec som bol rád, že to mám za sebou.
Na tie dva roky vôbec nie som hrdý. Nechodil som na prednášky a na cvikách som bol často duchom neprítomný, či mysľou v mojej firme. Či som zvykol odpisovať? Zvykol. Často? Keď som sa nestihol naučiť, tak určite, ak sa dalo. Bolo to správne? Nebolo.
Či by som pre to mal o titul prísť? Zrejme áno… Či pre to odstúpim? Odstúpim. Hneď, ako splním všetko, čo som ľuďom pred voľbami sľúbil.
Potom si pôjdem žiť späť svoj súkromný život. S čistým svedomím a bez titulu.
P. S. Ospravedlňujem sa všetkým poctivým študentom, ktorí dokázali vyštudovať bez jediného odpisovania, našepkávania a iných fintičiek. Úprimne vás obdivujem.
rozhodnutie debila po 25 dňoch
Matovič ide označiť vinníka
Premiér Matovič ohlásil na nedeľu večer vyhlásenie pre médiá "vyhlásenie k aktuálnej politickej situácii." Vystúpiť chce 15 minút pred začiatkom rokovaní Za ľudí.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22627006/za-ludi-roku…
Odporúčame