prečo musí Slovensko trpieť za debila a idiota ?
kto to volil túto čvargu !
prečo musí Slovensko trpieť za debila a idiota ?
kto to volil túto čvargu !
Matovič porušil koaličnú zmluvu
Nový nech si robí so Sme Kollárovci a s Kotlebom
Koaličnú zmluvu podpisovali všetci koaliční poslanci okrem Mira Kollára
Matovič si vytrel prdel s podpismi koaličných poslancov - je to chrapuň. Pomstychtivost a zákernosť Matoviča zvíťazila
Matovič na Slovensku dokončil VŠ podvodom.
Sulík dokončil VŠ normálne.
Koaličná zmluva je na základe požiadaviek Matoviča bezpredmetna treba novu zmluvu.
*
Ale s kým ju bude blázon robiť ?
*
Zostal mu iba mafian - plagiatori držia spolu.
Najväčšie poníženie pre Matoviča - žena o ňom píše, pravdivo, že nie je chlap!!!
Pred voľbami sľúbili, že do funkcií pôjdu odborníci a nie hlúpy blázni.
Matovič oklamal voličov - nové voľby to vyriešia
Veru sa čudujem Sulikovi, že aj po tom čo ho bláznivý Igor osiera ešte stále ma tu trpezlivost a chce sa s nim dohodnúť na pokračovaní koalície - ale nebude to mať dlhé trvanie..
Že je neschopný bolo povedané už v deň volieb tu:
Je to možné, že ešte s ním idú do koalície po tých skúsenostiach, ktoré majú s blaznom.
Že je Matovič neschopný bolo povedane už v deň volieb tu:
A predsa naivní hlupáci Kollár, Sulík a Kiska s Remisovou mu pomohli byť neschopným premiérom.
IGOR MATOVIČ KONECNE POCHOPIL, ŽE NIE JE SPÔSOBILÝ VIESŤ VLÁDU
Kedy to pochopí tých zostávajúcich pár percent voličov ?
IGOR MATOVIČ POCHOPIL, ŽE NIE JE SPÔSOBILÝ VIESŤ VLÁDU
Kedy to pochopí tých zostávajúcich pár percent voličov ?
Je to trápne, ale touto tlačovky znovu ukázal svoju NESCHOPNOST.
Za dva týždne dokázal si vyliať zlosť na kritikoch
Za dva týždne nedokázal uzatvoriť jednoduchú vec - svoj odchod.
Zlodej nebude premiérom, ale ministrom - zasa oklamal.
Už pred Sputnikom mohol elegantne odísť, keď ho upozorňoval v zákulisí Sulík, že je Matovič neschopný hlupák.
Iba blbý si myslí,že za Sputnik ako o tom klame Matovič....
Keď vysvetľoval svoju krádež diplomovky tak povedal, že odstúpi až keď splní všetko čo sľúbil svojim voličom.
Je to možné, že za rok to dosiahol ?
Tak by mal odísť z politiky ako sľúbil !
*
A plagiator ako sám povedal o sebe - zlodej -môže byť minister ?
Tie naše Slovenské porekadlá majú niečo do seba - napr.
Skapinajuci kôň najviac kope.
Matovič je po krk v ŽUMPE a vykrikuje #zvladnemeto#
#dobrebude#
#BRÚÚÚ...#
Kde urobil Matovič chybu ?
Prvá chyba - oklamanie voličov.
Druhá chyba - keď si prevzal od prezidentky poverenie na zostavenie vlády. Už vtedy nesprávne vyhodnotil svoj charakter a schopnosti.
Tretia chyba - keď neodišiel po prvom varovaní od Sulika.
Odporúčame