Dobrý satirický príspevok - nie je premiér, nie je tvoj Pan, môžeš si z neho robiť posmech
Dobrý satirický príspevok - nie je premiér, nie je tvoj Pan, môžeš si z neho robiť posmech
KOMPROMIS podľa Matoviča
Vy ODSTUPTE
JA sa PRESUNIEM ZO STOLICKY NA STOLICKU
je to zakerny pomstychtivec
Udernik klame Matovičove poslanie bolo byť prezidentom - ale po týchto ročných skúsenostiach už aj oklamaní chápu, že môže byť akurát predavačom pagacov čo mu napecie babka
Chudáci zamestnanci ministerstva kde bude debil minister - urobí im zo života peklo.
Ide tam vyvolať pocit strachu ako sľuboval po voľbách.
Alternatíva - on namiesto Remisovej k miliónom a Remišová minister zahraničných veci
Že by už prešli 4 roky pán už nebude premiér - ako ten čas leti
A preto Kňažko vyzýval Matoviča aby odstúpil a Korcoka aby neodstupoval, lebo OLaNO a sme rodina spolu s žaludmi nemajú schopných ľudí a zničia obraz Slovenska .
Dokonca polroka bude 15000
A čo kolách ešte nevie že blázon odstupuje, alebo vie že to bolo len tak ?
SaS by mala kopnúť plagiatora do prdele a ísť do opozicie
Dúfam, že Sulík pochopil a zo 4 koalicie bude 3 koalícia.
Magor nech po odchode časti Zaludi sa onanuje s mafiánom Borisom.
Výdrž Matovič bude 3 roky premiérom - čo ty na to - súhlasíš..
Búda za neho veď je najlepší premier - vzor pre svet
Potrebuje ochranku !
Sulík má Hamletovsku otázku :
Odísť z vlády
Neodist z vlády
Nechať sa ponižovať debilom
Nenechať sa ponižovať debilom.
Remišová aj Kollár už vyriešili - stiahli chvost a nechajú sa šibať debilom.
Sme rodina drží bobríka mlčania - od strachu pred upirom Matovicom.
Aj tak Sulík, Kolikova a Šeliga môžu byť "radi", že ich debil nedal zavrieť do basy za iný názor ako má debil.
Pomstychtivy hlupák sa zasa ukázal.
Tá mu púšťa ministerstvo
Vyženie Šeligu
A podrží zo 6 poslancov
Tak ako odstúpi ten blázon Matovič alebo bude 3 roky premiérom ????
Kukan spol vyzývajú Korcoka aby nedával demisiu - lebo debil a OLaNO zničia povesť Slovenská
Onetimenexttime
Ako som tu písal otvorim fľašku ale až keď ho uvidim v prezidentskom paláci,
Lebo debil nedodržuje dohody ako aj ty.
Dones fľašku.
Odporúčame