aké ministerstvo by sa hodilo pre Matoviča
hraničiar v blogu píše o Matovičovi :
Pán premiér, pokiaľ Vám to ešte nik z Vašich blízkych spolupracovníkov nepovedal, tak vezte, že ako člen frustrovanej opozície, môžete kydať na Slovenskú republiku tak nejako bez problémov, berie sa to ako folklór. Ale Vy ste predstaviteľ vlády, ktorá je pri moci, takže Vy nemôžete sám seba ohovárať. A to presne ste urobil. V kľude ste prakticky povedal, že ste mafián a vládnete ako despota. Smutné na tom je, že aj teraz sa od radosti vyškierate, ako ste mal rozhovor s vplyvnými novinami. A zlé. že celý západný svet sa teraz smeje na tom, aký šašo vládne Slovensku. nehovoriac o tom, že ako je tu na iných blogoch písané, pokiaľ je to pravda, sa ukazuje, že máte problémov viacej ako dosť. V Kanade Vás označujú za nacistického experimentátora, vo Francii je na Vás podané trestné oznámenie. Nuž máme sa v ďalších dňoch na čo tešiť
*
asi by sa mu hodilo ministerstvo zahraničia, keď ho už v zahraničí poznajú


