už mu pribudlo nové meno
Igor Hrozne Nahý
*
hľadá sa dieťa, ktoré to cárovi oznámi
už mu pribudlo nové meno
Igor Hrozne Nahý
*
hľadá sa dieťa, ktoré to cárovi oznámi
ešte pár týždňov a magor Igor bude "NAJ" - nuž najhorší
*
on chce byť vždy iný - NAJ
*
podľa Hegera mal Matovič majster sveta byť,
no nestalo sa
ale bol NAJ - premier s najviac zomretými na počet obyvateľov
*
podľa Sulíka je Matovič dokonca extrémny
extremne pomstychtivý
*
kto chce takého premiera ?
Najmenej dôveryhodnými členmi vlády sú ministerka kultúry Natália Milanová (21,7 percenta),
predseda vlády Igor Matovič (19,3 percenta) a
podpredseda vlády pre legislatívu a strategické plánovanie Štefan Holý (12,8 percenta).
ešte pár týždňov a magor Igor bude "NAJ" - nuž najhorší ::::
Pellegrini a Fico mali PRAVDU
Keď hovorili, že táto vláda bude ako festival CHAOSU, mali pravdu.
Dokiaľ neodíde Sulík a Remišová z koalície chaos bude pokračovať - no a po ich odchode nastane KOLAPS bláznov plagiatora Igora a Borisa !
*
Sulík Remišová urobte niečo DOBRE pre Slovensko odkopnite blázna Igora.
Pani Remišová treba niekde začať
Sulíka získajte pre odchod
aspoň by ste sa nemuseli hádať s bláznom Igorom - a ten by za chvíľu padol, lebo bez Sulíka by nedokázal ani tú úbohosť, ktorú robí teraz - debil musí odísť pre NESCHOPNOSŤ
aspoň by sa nemuseli hádať s bláznom Igorom - a ten by za chvíľu padol, lebo bez Sulíka by nedokázal ani tú úbohosť, ktorú robí teraz -debil musí odísť pre NESCHOPNOSŤ
Na všetkých
tu je jeden z nich
Personálna práca koalície
Prešovskú nemocnicu vedie bývalý predajca plastových okien Ľubomír Šarník, obžalovaný z daňového zločinu.
Pohoršenie mnohých, že tento nominant ministra zdravotníctva Marka Krajčího nemá potrebnú prax v riadení takého kolosu, nikoho z kompetentných nezaujímalo.
a čo zlaté tehličky boli dobre schované?????
SAMUEL MAREC
Fico a Pellegrini majú pravdu
Nevieme. Prisaháme, že nevieme. Vieme však, že premiér sa to zase raz, tak ako vždy, snaží urobiť nejako inak. Tak, ako to ešte nikto nikdy a nikde neurobil. Tak ako vždy a všetko a všetkých sa to snaží oklamať. A mnohým sa to ešte aj zdá byť dobrý nápad namiesto toho, aby mu povedali, nech s takýmito nápadmi ide stavať kozub.
Autor tohto textu nikdy nebol fanúšikom Fica ani Pellegriniho a nechce ich návrat. Keď však hovorili, že táto vláda bude ako festival chaosu, mali pravdu. Bohužiaľ. Prezraďme obrovské tajomstvo: ľudia nakoniec najviac zo všetkého chcú, aby bol pokoj. Najmä uprostred pandémie.
Prešli ďalšie úplne zbytočné dva týždne. Pribudlo ďalších zhruba tisíc mŕtvych. A my sme o tie dva týždne a vyše tisíc mŕtvych neskôr ešte stále presne tam, kde sme boli pred tými dvoma týždňami. Akurát už bez Mareka. A s ďalším unikátnym riešením.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22616903/fico-a-p…
a ešte ich spája strach - kto príde a začne robiť poriadok
Niektorí ministri vrátane premiéra sa rozhodli pre ochranu svojej popularity na úkor ľudských životov.
podľa množstva verejných vyjadrení premiéra Matoviča, ale aj posledných výrokov predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šipoša, niektorí ministri odmietli prísnejšie opatrenia preto, lebo sa báli straty popularity a poklesu volebných preferencií.
Aby sme mohli naozaj uvažovať o trestnoprávnej zodpovednosti ministrov v rámci trestného činu zneužívania právomoci, musia byť naplnené tri podmienky.
Dnes je evidentné, a nielen Marek Krajčí o tom verejne svedčí, že niektorí ministri vrátane premiéra sa rozhodli pre ochranu svojej popularity na úkor ľudských životov. Ich politická zodpovednosť je viditeľná čoraz viac, ale príslušné orgány by mali posúdiť aj ich zodpovednosť v rovine trestnoprávnej.
Krajčího v sprísňovaní opatrení nepodporili samotní ministri OĽANO.
*
Na koho sa bude vyhovárať blázon plagiator Igor ????
Ak dodrží čo hovorí, tak je jediná príčetná v koalícií....gratulujem !
*
Remišovej riešenia: Buď odíde Matovič aj Sulík alebo budú predčasné voľby
Konflikt Matoviča so Sulíkom podľa Remišovej stále trvá.
Ak dodrží čo hovorí, tak je jediná príčetná v koalícií....gratulujem !
*
Remišovej riešenia: Buď odíde Matovič aj Sulík alebo budú predčasné voľby
Konflikt Matoviča so Sulíkom podľa Remišovej stále trvá.
Média však prišli s novinkou, ktorá má vyriešiť koaličnú krízu. Geniálny nápad samozrejme vymyslel Igor Matovič. Čo mu napadlo? Že by na istý čas nebol tak úplne premiérom. Znie to pomerne komicky. Matovič nikdy nechcel byť premiérom, no stal sa ním. Teraz ním je, ale demisiu podať nechce. Opäť ním nechce byť, ale vlastne len na chvíľu a tak trochu ním aj tak chce byť. Motá sa vám z toho hlava? Ktovie, čo premiér znova vymyslel, no minimálne to znie ako hádanka, alebo blbý vtip.
Koaliční partneri tento záhadný nápad ešte údajne nezavrhujú. Ak na to prikývnu, budú opäť len handrou pre (ne)premiéra. Čo konkrétne tým myslel sa ešte len dozvieme, no tušíme, že to bude opäť niečo chaotické, niečo čo dokonale vystihuje Matoviča. Opäť to vyzerá len na hlúpu hru, ktorou chce zavádzať svojich partnerov.
*
Matoviča vykopnut do Mongolska..
Média však prišli s novinkou, ktorá má vyriešiť koaličnú krízu. Geniálny nápad samozrejme vymyslel Igor Matovič. Čo mu napadlo? Že by na istý čas nebol tak úplne premiérom. Znie to pomerne komicky. Matovič nikdy nechcel byť premiérom, no stal sa ním. Teraz ním je, ale demisiu podať nechce. Opäť ním nechce byť, ale vlastne len na chvíľu a tak trochu ním aj tak chce byť. Motá sa vám z toho hlava? Ktovie, čo premiér znova vymyslel, no minimálne to znie ako hádanka, alebo blbý vtip.
Koaliční partneri tento záhadný nápad ešte údajne nezavrhujú. Ak na to prikývnu, budú opäť len handrou pre (ne)premiéra. Čo konkrétne tým myslel sa ešte len dozvieme, no tušíme, že to bude opäť niečo chaotické, niečo čo dokonale vystihuje Matoviča. Opäť to vyzerá len na hlúpu hru, ktorou chce zavádzať svojich partnerov.
Ľudia si zvolili, ale
ALE
po roku zistili, že cisar-premier je NAHÝ !!!
*
Nahý premiér by mal odstúpiť je NEBEZPEČNÝ !
*
Premiér, ktorý nechcel byť premiérom, no stal sa ním, aby ním znova nebol, ale tak trochu aj bol
*
MATOVIC NEPATRI DO POLITIKY.
Dvaja K***** ukázali, že je pre nich papalastvo blízke, chcú korumpovať - získať výhodu pre ich člena.
*
Výzva pre políciu:
Nevšímajte si čo robia dvaja K*"*** zo Sme rodina, robte si svoju prácu.
Dvaja K..... ukázali ako sa robí korupcia a zasahovanie do právomoci polície.
*
Žiadajú pre svojho nominanta "laskavejši" prístup - protekciu.
*
Čo za to Zakarpatsku Ukrajinu ?????
Odporúčame