Už sú ako Matovič - obviňujú všetkých okolo seba ....
Už sú ako Matovič - obviňujú všetkých okolo seba ....
Spoločenské a politické dôsledky korupcie
Korupcia vedie ku všeobecnej strate dôvery vo verejné inštitúcie. Vedie k narastaniu pocitu bezvládia a ľahostajnosti, ktoré ohrozujú základy demokracie.
Korupcia podkopáva presadzovanie práva a vytvára priestor pre rozvoj organizovaného zločinu.
Najlepšie urobia, keď do toho nebudú zasahovať.
Odpovede sa dozvedia.....
Krajniak a Kollár žiadajú rýchle vyšetrenie obvinení riaditeľa SIS.
*
Krajniak a Kollár NECH N E Z A S A H U J Ú do vyšetrovania !!!!!!!!!!!!
P a p a l á š --- plagiator ---- B O R I S ---- UKAZUJE AKO SA KORUMPUJE !
Krajniak mal byť ticho a mal sa isť POTICHU pomodliť za to aby dostal iba 10 rokov basy.
K O R U P C I A
na najvyšších miestach - predseda parlamentu plagiator Boris si myslí, že vyšetrovateľ je jeho escort !!!!!!
Dôsledne žiadame, aby sa to čo najrýchlejšie preverilo bez zametania pod koberec. povedal minister práce a socialnych vecí ..... - takto tlačiť na vyšetrovateľa je NEDOSTOJNÉ !!!
Tkacenko má pravdu
Matovič vyhral voľby a koalíciu by mal v rukách aj vtedy, ak by nebol premiérom. On pritom nemôže fungovať bez permanentných konfliktov vo svojom okolí, preto táto vláda nebude nikdy stabilná a konsolidovaná.
Tu však už nejde o vyriešenie politickej krízy, ale o zabezpečenie výkonu základných funkcií riadenia krajiny.
Matovič nech hrá svoje cynické hry v koalícii ďalej, ale potrebovali by sme konečne aj premiéra.
Tkacenko to zhodnotil takto :
A napokon sa Eduard Heger, pokora sama, „ospravedlnil“ tým, ktorých sa dotkla štvrtková rozlúčková tlačovka. Nepriznal chybu, nie je mu ľúto, že si na pôde úradu vlády urobili stranícku tlačovku, navzájom sa dojímali a koaličných partnerov dourážali ako neľudských zlomyseľných zradcov.
On sa „ospravedlnil“, ak sa to niekoho dotklo. Bravo!
Takto sa môže ospravedlňovať azda Jaroslav Naď, ale nie dospelý človek. Čo do veľkej miery ilustruje problém našej aktuálnej elity. Oni autenticky nechápu význam slov, ktoré používajú. Skúste sa s nimi potom rozprávať.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22616329/toto-si-…
Tkacenko to zhodnotil takto :
A napokon sa Eduard Heger, pokora sama, „ospravedlnil“ tým, ktorých sa dotkla štvrtková rozlúčková tlačovka. Nepriznal chybu, nie je mu ľúto, že si na pôde úradu vlády urobili stranícku tlačovku, navzájom sa dojímali a koaličných partnerov dourážali ako neľudských zlomyseľných zradcov.
On sa „ospravedlnil“, ak sa to niekoho dotklo. Bravo!
Takto sa môže ospravedlňovať azda Jaroslav Naď, ale nie dospelý človek. Čo do veľkej miery ilustruje problém našej aktuálnej elity. Oni autenticky nechápu význam slov, ktoré používajú. Skúste sa s nimi potom rozprávať.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22616329/toto-si-…
Tak ako Kollár, Sulík a Remišová pomohli bláznovi vytvoriť vládu a pomohli magorovi destabilizovať štát,
Tak teraz by mali vyhodiť blázna a pomôcť Slovensku.
Môžete igorovi vyčítať hocičo, ale za neho hovoria výsledky
Za čo ďakoval Matovič ?
V januári 2021 zomrelo o 68 % viac ľudí ako počas predošlých rokov, každý piaty mal menej ako 65 rokov.
Aj posledné dni ukázali, že s Igorom Matovičom to iné nebude. Od jednej krízy k druhej. Na vládnutie nezostáva čas.
Matúš Kostolný o koaličnej kríze (dennikn.sk)
Aj posledné dni ukázali, že s Igorom Matovičom to iné nebude. Od jednej krízy k druhej. Na vládnutie nezostáva čas.
Matúš Kostolný o koaličnej kríze (dennikn.sk)
Hľadá sa NOVY NORMALNY PREMIER !!!!
Matovič krízu nezastaví. Rovnako ako sa pravdepodobne nikdy úplne nezbavíme koronavírusu, len ho môžeme dostať pod kontrolu, táto koalícia sa nemôže úplne zbaviť krízy. Matovič vyhral voľby a koalíciu by mal v rukách aj vtedy, ak by nebol premiérom. On pritom nemôže fungovať bez permanentných konfliktov vo svojom okolí, preto táto vláda nebude nikdy stabilná a konsolidovaná.
Tu však už nejde o vyriešenie politickej krízy, ale o zabezpečenie výkonu základných funkcií riadenia krajiny. Matovič nech hrá svoje cynické hry v koalícii ďalej, ale potrebovali by sme konečne aj premiéra. Nemusíme vyriešiť iracionálnu politickú krízu, ale budeme musieť nájsť riešenie na normálny chod krajiny.
Veľká národná rozlúčka s Marekom Krajčím vo štvrtok, na ktorej chýbali iba kytice, detský chór a slávnostná salva, predsa len mala význam, lebo v piatok Krajčí naozaj odstúpil. Nešlo to, samozrejme, bez ďalšieho tlaku, ale výsledkom je, že Krajčího slzy už nebudú súčasťou pandemickej stratégie Slovenska.
Matovič nemá problém iba na Slovensku ale aj vo svete
Matovič nezačína vojnu s európskymi inštitúciami náhodne. Ide o niečo, čo sa dalo dobre predvídať, už ráno po volebnej noci. Premiér bol typický antisystémový politik odkedy sa objavil na scéne. Demokracia mu nesvedčí a na Západe sa cíti vo svojich teniskách bez náhradných ponožiek a s účesom od Klárky veľmi nekomfortne. Ako nejaký trnavský vidlák vo veľkom svete, kde ho nikto neberie vážne.
Matoviča nikto nezastaví, ale niekto musí riadiť aj štát....
Denník N
Marek Krajčí nie je obeťou zlých koaličných partnerov OĽaNO, nie je ani obeťou pandémie, ale je obeťou Igora Matoviča, ktorý ho iba ponižoval a zneužíval, aby mohol hrať svoje egoistické a nebezpečné hry. Zneužíval ho aj vtedy, keď oznámil jeho odchod, ktorý chcel spojiť s použitím Sputnika. Tento zúfalý Matovičov pokus už však nevyšiel, za čo môže byť vďačný aj Marek Krajčí.
Krajčího výmena bola potrebná, pretože vo funkcii ministra potrebujeme niekoho, kto zvláda aspoň základné logistické a organizačné úlohy. Nevyrieši to však hlavný problém, ktorým je Igor Matovič.
Vymysleli
cigarety bez nikotínu,
kávu bez kofeínu,
autá bez vodičov
a lietadlá bez pilotov.
Ale vládu bez idiotov nie a nie.
Odporúčame