Remišová je jediná normalna z koalície
Chce rýchle riešenie na poste premiéra.
*
Chcú iba nového premiera
Remišová je jediná normalna z koalície
Chce rýchle riešenie na poste premiéra.
*
Chcú iba nového premiera
Veronika Remišová ide potvrdiť na TA3 odchod
KOMENTÁR ŠÉFREDAKTORKY BEATY BALOGOVEJ
Prekvapí nás Igor Matovič?
Matovič nemá plán, on má emócie: potrebu pomsty.
Matovič nemá plán, on má emócie: potrebu pomsty, pocit ublíženosti, potrebu víťazstva a permanentnej pozornosti. Nemá partnerov, ktorí by mali vzácne skúsenosti s vládnutím. A tých profesionálov, ktorí majú dobrý plán pre Slovensko, či už v oblasti vedy alebo diplomacie, podráža.
Krajina teraz čaká na Matovičove interpretácie zodpovednosti. Bude to ďalšia skratka, trik, ktorý šokuje, alebo ďalší výpočet nepriateľských síl? Alebo to bude uznanie neudržateľnosti situácie?
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22617507/prekvapi…
Pamätáme - magor zabúda.
Bude sa o Matovicovej vláde písať v dejepise ako to sľuboval Igor?
Odpoveď rádia Jerevan:
Žiaľ bude sa písať. Ale presne naopak - ako o najhoršej vláde v dejinách.
Prečo hlupáci Kollár, Sulík Kiska išli s ním do koalície,
Prečo len sú takí sprostí - povedal klasik JF.
Ten termín do budúceho utorku je BLBOST - na Slovensku zomiera okolo 100 ľudí denne
Takže blázon má čas 700 mŕtvych....
*
Načo je plagiatorovi toľko času - čo bude dovtedy mučiť niekoho aby to zobral po ňom ?
Otázka pre rádio Jerevan:
Bude sa o Matovicovej vláde písať v dejepise ako to sľuboval Igor?
Odpoveď rádia Jerevan:
Žiaľ bude sa písať. Ale presne naopak - ako o najhoršej vláde v dejinách.
Ale veď pôjde medzi rovnakých ako on sadne si k debilovi Prockovi a hlupani Tabak....
Bezpečnosť Slovenska nenarúšajú normálni ľudia,
Ale
Tí čo sú vo funkciách platí - máš funkciu nemáš charakter - viď Matovič..
Konečne stiahli rúško z plagiatorovej hlavy a povedali, že cisár je NAHÝ.
*
BLAZNIVY HLUPAK NIČÍ ŽIVOTY A ZDRAVIE ĽUDI.
*
blázna treba zavrieť do ústavu.
Ospravedlňovať sa budú musieť pred trestným senatom, môžu sa pripravovať.
Ten kto príde po nich a to určite príde tak bude mať pohnat ich pred sudcu ľahkú prácu.
Predseda poslaneckého klubu OLaNO Šípoš povedal:
Môžete Matovičovi vyčítať čokoľvek, ale za neho hovoria VÝSLEDKY .
Otázka novinára :
Teraz máte na mysli
Rekordný prepad preferencií
Rekordne percento nedôveryhodnosti
Alebo
Rekordný počet mŕtvych na počet obyvateľov
Matovič odpovedal
Vy novinári, ktorý do nás útočíte, myslíte, že je to málo na návrat Smeru ????
Schutz netrpí extrémnou zvedavosťou, ale za účasť na tej Bezpečnostnej rade štátu, čo bude riešiť Pčolinského aféru, by dal koňa a dávku Pfizeru k tomu. Všetko mlieko je rozliate. Vo väzbe s celým súčasným vedením SIS, s celým bývalým vedením polície a špeciálnym prokurátorom k tomu je Slovensko unikát na smiech a plač zároveň.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22617014/exot-na-…
Toto dosiahlo OLaNO za rok !
Voliči OLaNO aj starosta za OLaNO a spol poslancom a ministrom hnutia OLaNO "želajú" aby išli žiť zo 60% platu obycajnych ľudí a nevyhovarali sa.
Už ich poslankyňa skúšala žiť zo 400 € ale radšej ma tisíce ako poslankyňa bola aj v europarlamente za KDH
OLaNO sa má čo ospravedlňovať !!!!
Komu ?
V prvom rade svojim voličom !
A celému Slovensku.
Za čo?
Za to, že dalo blázna za premiéra, neschopných za ministrov
Za to že dali hlupákov na kandidátmi listinu.
#podportepredcasnevolby#DOBRE BUDE#.
VED AK VAM DOVERUJU VOLICI A MATE VYSLEDKY TAK VAS OPAT ZVOLIA !!!!!!!
Bru...:-)
Ale no
OLaNO sa má čo ospravedlňovať !!!!
Komu ?
V prvom rade svojim voličom !
A celému Slovensku.
Za čo?
Za to, že dalo blázna za premiéra, neschopných za ministrov
Za to že dali hlupákov na kandidátmi listinu.
#podportepredcasnevolby#DOBRE BUDE#.
VED AK VAM DOVERUJU VOLICI A MATE VYSLEDKY TAK VAS OPAT ZVOLIA !!!!!!!
Bru...:-)
Predseda poslaneckého klubu OLaNO Šípoš povedal:
Môžete Matovičovi vyčítať čokoľvek, ale za neho hovoria VÝSLEDKY .
Otázka novinára :
Teraz máte na mysli
Rekordný prepad preferencií
Rekordne percento nedôveryhodnosti
Alebo
Rekordný počet mŕtvych na počet obyvateľov
Matovič odpovedal
Vy novinári, ktorý do nás útočíte, myslíte, že je to málo na návrat Smeru ????
Odporúčame