veď keď umrelo vyše 100 ľudí, tak kleslo - Matovič má radosť
ale
Pohrebníctva a krematória OZNAMUJÚ :
Len žiadnu paniku - na všetkých príde rad.
veď keď umrelo vyše 100 ľudí, tak kleslo - Matovič má radosť
ale
Pohrebníctva a krematória OZNAMUJÚ :
Len žiadnu paniku - na všetkých príde rad.
Pohrebníctva a krematória OZNAMUJÚ :
Len žiadnu paniku - na všetkých príde rad.
Príde Krajči s Krajniakom do nemocnice a pýtajú sa
"Kto z vás sa vie modliť ?"
Prihlásia sa 4 pacienti.
Krajniak na to:
"Dobre, tak vy sa choďte modliť, lebo máme málo prístrojov."
najhoršie je že v sračkách je cele Sovemsko a nie len 25 % debilov
Matovič:
"Situácia je veľmi zlá a dokonca aj ja sa musím pýtať sameho seba, či som urobil všetko, čo som mohol, aby som jej zabránil.
Hádzal som sa o zem dostatočne? Nemohol som sa partnerom vyhrážať viac? Plakal som dosť? Napísal som dosť statusov? Nemohlo byť viac farebných emotikonov? A nedalo sa na Sulíka zhodiť ešte o jednu alebo dve veci viac?
CO
a Igor už nemusí chodiť do Rakúska, bude to mať ZADARMO doma - a ten blázon, ktorý si dá vŕtať do kolena za cent bude mať radosť
Zápas o núdzový stav: SaS a Za ľudí majú páku, ako pritlačiť na Krajčího a Matoviča
*
stiahnu opäť chvost, alebo chvost stiahne blázon Igor ????
ak mu ho blázon Igor nedá, tak nech odíde z vlády a zodpovednosť bude na bláznovi
zrovna sa prejednáva návrh vlády na predlženie núdzového stavu - momentálne nie sú uznášania schopný - o 1700 sa bude hlasovať
Kolíková predkladá návrh na predlženie núdzového stavu
pri bláznovi Igorovi a jeho väčšine vo vláde Á N O
blázon Igor
„Budeme sa tváriť, že sme najlepší na svete, keď sme majstri sveta v úmrtiach? Vy tu nežijete v tejto krajine? Vy to nevidíte?“
Podľa Sulíka ide veľká časť obetí pandémie na vrub zlyhaní na ministerstve zdravotníctva, čiastočnej je však podľa neho zodpovedný aj premiér Igor Matovič, ktorý od prvého plošného testovania začiatkom novembra „päť týždňov nič nerobil“.
Čítaj viac: https://dennikn.sk/2284544/sulik-navrhol-ze-…
Rada jedného vedca: premiér by mal odstúpiť. Zachráni tým veľa životov
už robil dostál sčítanie ľudu ?
akú si dal národnosť
židovskú ?
romsku ?
maďarsku ?
určite ich padne pod velením blázna viac....
*
Rada jedného vedca: premiér by mal odstúpiť. Zachráni tým veľa životov
aj keď je podľa debila Igora idiot, tak by bol 100-krát lepší ako Krajčí aj s Matovičo bláznom dokopy
a prosím Vás toto je kvalifikácia na ministra ???
súčasný minister zdravotníctva SR, detský kardiológ, zakladateľ a predseda správnej rady platformy Kresťania v meste, hudobník, skladateľ a textár.
veď on môže manažovať akurát sestričku a jedného detského pacienta, keď mu prídu dvaja tak je mimo
ale môže, keď odíde z vlády...
zbytočné o tom uvažovať - BLAZON Igor to NIKDY nedovolí, lebo by stratil väčšinu vo vláde - až taký debil EŠTE nie je
ale NIE
on chce ministra zdravotníctva
neúspešného kandidáta na poslanca EU Oravca za ministra hospodárstva
a tým by blázon Igor stratil vo vláde väčšinu
ale on až taký blázon nie je aby sa dal osrať, tak ako sa dá osrať Sulík
bláznovi Igorovi záleži len na percentách, aj ZLA REKLAMA JE REKLAMA - a z toho plynú miliony EURO
*
a tu ich predstavím
kde by blázon Igor zobral blbšieho a POSLUŚNEJŠIEHO debila ministra ako je krajčí
Odporúčame