Matovic vyzval aby sme sa spojili - on je asi slepý - čo nevidí, že sa Slovensko spojilo proti debilovi Matovičovi ???
Matovic vyzval aby sme sa spojili - on je asi slepý - čo nevidí, že sa Slovensko spojilo proti debilovi Matovičovi ???
Nedalo by sa stankovi1 poslať rýchlik aby v tých srackach kam sa hrnie táto vláda bol prvý ?????
Kradnutie jedna vec a KORUPCIA druhá vec, ako by sa tam mohli inak držať Krajči, Heger, Údaj, dedolez, Krajniak, Idiot Sulík, atď.
Potom riaditelia nemocníc predajca áut a energetiky a samozrejme blázon Igor plagiator Boris atď..
Hnis
OLaNO : Uvedomujeme si vážnosť situácie.
Debili, keby si uvedomovali tak Plagiatora Igora kopnu do srakov a nemuseli sa trápiť uvedomovať im - lebo to je také uvedom9vanie, že sa im Igor pohrozil debilom..
Hegerove dane majú viesť k tomu aby človek sa zbavil majetku
Keď budú vysoké dane, tak ten hlupák si myslí, že nájomné zlacnie ???
Sa mi zdá, že Heger je taký matematik ako blázon Igor, ten si myslí, že jeden z dvadsiatich je viac ako jeden z desiatich...
Takýto diletanti to tu vedú..
Matovičovi poslanci už na tom pracujú - kto vie čo všetko im blázon sľúbil, či nie aj Košice....
*
Magorovi už z peňazí preplo...sám to potvrdil...
Nevieme čo sa dá 9d neho čakať...
„Keď budú vedci odporúčať lockdown, naši ministri za to zahlasujú,“ povedal v diskusnej relácii Na hrane televízie JOJ Kollár.
*
A realita Krajniak podľa vzoru z roku 1710 navrhuje otvoriť kostoly a ísť sa modliť. To má pomôcť.
*
Kto ešte chce mať túto vládu ?
A kde zoberú na tie dane peniaze keď nebudú robiť - na to blázon Igor nemyslel
A preto ZOBRAT MAJETKY MILIONAROM!
včera bol 25. Február !!!!!
Asi to by bol návod....
Vypadol nám ľavý motor - hovorí pilot
Vypadol nám prvý motor ..
Čo budeme robiť ? Pýta s letuška ?
Viete sa modliť - tak sa modlite ...
*
Nezabralo celoplošné testovanie.Nezabrala atómová bomba po edal blázon Igor.
Nezabral skríning - čo budeme robiť pýta sa idiot Sulík
Budeme sa modliť - povedal Krajniak
Vypadol nám ľavý motor - hovorí pilot
Vypadol nám prvý motor ..
Čo budeme robiť ? Pýta s letuška ?
Viete sa modliť - tak sa modlite ...
*
Nezabralo celoplošné testovanie.Nezabrala atómová bomba po edal blázon Igor.
Nezabral skríning - čo budeme robiť pýta sa idiot Sulík
Budeme sa modliť - povedal Krajniak
Ale potrestaní budú občania
A preto - treba ich vyhádzať z okna čím skôr tým lepšie
Rada jedného vedca: premiér by mal odstúpiť. Zachráni tým veľa životov
Žiaľ on nie je na smiech, ale na poľutovanie
Nebojte sa nevesticky, dobre bude, budete tancovať - bez rúška ako Igor
Je blázon, takých nezmeniš - viď premier
Neviem či ty riadiš štát ale ak áno, tak si buď idiot alebo patris k muru podľa Matoviča
"Po začiatku relácie prišiel do priestoru, kde hostia na obrazovke bežne sledujú jej priebeh. Keď Peter Žiga v relácii povedal: „Za celoplošným testovaním môže byť aj odvedenie pozornosti od nevydarenej pomoci ľuďom a premiérove PR.“ Matovič vykríkol: „Idiot, je to idiot, haj*** jeden.“ Obrátil sa na mňa: „Vy ste tu s ním? Odkážte mu, že je idiot.“
Čo si zaslúžia tí čo nezvládli riadenie štátu :
Podľa Matoviča:
Postaviť k múru
Petrák bude veľmi chýbať, bol to človek, ktorý sa dal počúvať, či v parlamente, či v TV.
*
V slušnosti a inteligencii nemal konkurenciu ani v koalícii ani v opozícii.
*
Jednoducho bol to poslanec, ktorého sme si veľmi vážili.
Matovič, Sulík, Kollár, Remišová NEHANBITE SA ?????????????????
Rumuni majú šťastie, aj Slováci budú mať šťastie - nič netrvá večne ani premierovanie blázna Igora - už teraz si kupujem šampanské na oslavu, lebo bude vypredané ....
Odporúčame