Exminister zdravotníctva Rudolf Zajac povedal, že súčasný minister podľa neho nemá „profesiálnu ani mentálnu kapacitu".
Plagiator Matovič je na tom tak isto.
A takýchto volič volili voly
Exminister zdravotníctva Rudolf Zajac povedal, že súčasný minister podľa neho nemá „profesiálnu ani mentálnu kapacitu".
Plagiator Matovič je na tom tak isto.
A takýchto volič volili voly
Veru škoda guliek.....
Matovič po rozbití vlády , rozbití parlamentu ide spolu so svojím poslancom rozbiť slovensko-maďarské vzťahy .
Ale aj tak najhoršie je NEZVLADNUTA korona-kríza a množstvo mŕtvych pre zanedbanie .
A za všetko je zodpovedný Matovič so Sulikom, Kollarom a Remisovou
Matovič, Sulík, Kollár, Remišová NEHANBITE SA ?????????????????
Tu už N E S T A Č Í iba demisia vlády - tu musia byť nové V O Ľ B Y
Inak to skočí katastrofický - defenestracia by bola hladkanie - bude horšie
Tu už N E S T A Č Í iba demisia vlády - tu musia byť nové V O Ľ B Y
Inak to skočí katastrofický - defenestracia by bola hladkanie - bude horšie
Mal by uvaliť mimoriadnu daň magorovi Igorovi na zrúcaninu v historickom jadre Trnavy
To budú zákony pripravené pre Matovičovu bielu kobylu Pavlinu ona je majiteľka ubytovne v Trnave...
Matovičovi celé vládnutie preteká medzi prsty
To čo predviedol jeho poslanec pred chvilou na TA3 je primitivnost najvyššieho stupňa
Tohoto poslanca myslím Gymeša či ako sa volá volili Slovaci takéhoto provokatéra ktorý by mal byť stíhaný za podnecovanie nenávisti.
Je na prvý pohľad jasné, že je hlupák poslancom za OLaNO - nekulturny hlupák ako jeho predseda Matovič....
Matovič dosiahol svoj vrchol - viac osraty už byť nemôže.
Matovič povedal :
"Idiot Sulík spôsobil smrť tisícov ľudí a teraz chce byť ministrom zdravotníctva - tak to je zlý vtip - ako urobiť capa záhradníkom."
Šeliga
"Ryba smrdí od hlavy - treba vyvodiť zodpovednosť !"
Zdá sa, že horkokrvnému uškriekanému Matovičovi by si sa krvi nedorezal, taký bol dnes bez ukríknutý.....
Je bez energie - už končí so silami...
Matovič je vytrvalý - on to nevzdá - až do posledného mrtveho človeka
*
ale mi mu to nedoprajeme sadomasochystovi....
Chlopík sebe pridze v Prešove uložic do Slovenskej šporicelňi 100 Euri.
Pokladníčka piše doklad a chlop še informuje:
"Pani, a nepridzem o totu stovku?"l"Nepridzece, za tote peňeži vám
ruči cala Erste Group Banka."
"A co kedz skrachuje celá Erste Group Banka?"
... "Ta vám za to ruči cala slovenská vláda na čeľe s pánom Matovicom!"
"A co kedz skrachuje aj cala vlada v čeľe s pánom Matovicom?"
"No aľe pane, to by vám hádam za totu stofku stálo, ňe?"
Virolog v TV hovoril, že najlepšou zbraňou proti korone je zdravý rozum.
V tom prípade sme s našou vládou v prdeli.
Virolog v TV hovoril, že najlepšou zbraňou proti korone je zdravý rozum.
V tom prípade sme s našou vládou v prdeli.
2 dni po sebe na odberovom miest z vyše 300 po jednom pozitívnom - kde berú tie čísla, keď je okres čierny ?
Šeliga po roku zistil, že vláda potrebuje jasný plán.
*
Blázon Igor už rok vykrikuje, že má plán - ale nikto nevie kde je......
Jedinou výhodou nudzového stavu je, že manželky po rokoch súložia zasa iba doma.....
Príde Krajči s Krajniakom do nemocnice a pýtajú sa
"Kto z vás sa vie modliť ?"
Prihlásia sa 4 pacienti.
Krajniak na to:
"Dobre, tak vy sa choďte modliť, lebo máme málo prístrojov."
môže byť okres čierny, keď na antigenových testoch v jednom mali pri 300 testovaných a 300 testovaných 2 dni po sebe mali po 1 pozitívnom.....
Odporúčame