ale nie tam kde sa jedná o zdravie
veď aj nemecká tlač už vidí čo sa tu robí a čo tu robí majster CHAOS Igor
...dieses Experiment war es in der Slowakei selbst wegen einer CHAOTISCHEN Abwicklung stets umstritten....
ale nie tam kde sa jedná o zdravie
veď aj nemecká tlač už vidí čo sa tu robí a čo tu robí majster CHAOS Igor
...dieses Experiment war es in der Slowakei selbst wegen einer CHAOTISCHEN Abwicklung stets umstritten....
Neveríme vakcínam, lebo neveríme vláde
Ešte stále neveríme vakcínam a môže za to aj nedôveryhodnosť vlády. Podľa nového európskeho prieskumu patrí Slovensko medzi krajiny s najnižšou mierou dôvery voči vakcínam v Európe. Rovnako zle sú na tom aj Bulhari, Slovinci a Maďari.
Až tretina slovenských občanov sa vôbec nechce dať proti covidu očkovať a iba 34 percent respondentov označilo odpoveď, že by sa dali očkovať čo najskôr alebo niekedy v tomto roku. To je iba tretina obyvateľov a znie to zle. Ak by sme sa v roku 2021 chceli zbaviť pandémie, potrebovali by sme zaočkovať skoro dvakrát toľko ľudí.
Treba dodať, že by sa podľa prieskumu dalo zaočkovať dokopy 52 percent Slovákov, čo je už trošku lepšie číslo.
Strašne hlúpy názor - určite si volič Magora celoplošného igora
Raši: Očkovanie proti korone musí byť dobrovoľné, ale tí, ktorí sa chcú očkovať, nemôžu čakať roky!
*
Hlas o odporúčaní covid vakcíny: Podporíme tých, ktorí sa chcú dať očkovať. „Naša strana bude odporúčať očkovanie. Bude podporovať ľudí, aby tí, ktorí chcú, sa dali zaočkovať, aby sa zvýšilo percento akceptácie v spoločnosti,"
Fico už nie je politik vhodný na ZMENU,
*
Fico aj Matovič patria na smetisko
*
Fico je BRZDA ľavice....
*
Matovic má diktátorské sklony
Ty si ho nevolil ?
Asi ho volili takí čo skočia na reklamu,
Ale jeho voličov neodsudzujem, nechali sa oklamať,
Ale idiot Sulík, mafián Kollár a pozemkový mafián Kiska ho poznali a pomohli mu do kresla - oni sú zodpovední !!!!!
Obtelefonuj lekárne a zistí kde dostaneš respiratory.
Ani debil Matovič nevie, že v 1 z 10.
A keď jeho hlupák minister povie, kde sú, je jasné že sa tam ludia nahrnu
Blázon s modrou knižkou nedokáže riadiť svoje financie, lebo sa z nich zbláznil ako sám povedal a chce riadiť štát
Matovič je blázon - vysmievať sa z ľudí za to, že chceli si ochrániť zdravie ako doporucoval neschopný Krajči
A okrem neho doporucoval aj primator BA:
Mesto Bratislava odporúča ľuďom, ktorí sa plánujú v najbližších dňoch zúčastniť na skríningovom testovaní na ochorenie COVID-19, aby sa maximálne chránili.
Radí im, aby ak je to možné, nahradili rúško respirátorom, dodržiavali odstupy a netvorili pred odbernými miestami dlhé rady
Tak blázon z Trnavy - namiesto toho aby sa vysmieval, že ľudia, keď sa dozvedeli kde zozenu respiratory, mal dať každému pri teste respiratory.
Je to debil.
Respiratory totiž z 10 lekární mala 1....
Dokedy sa bude blázon vysmievať ľuďom....
Tí čo tu vypisujú, že sa nedajú očkovať mi pripadajú ako cigáni z Orechovej a Borovej v Nitre, kde je pozitívnych 6 krát viac ako v iných lokalitách
Takže bojovníci proti ruškám a očkovaniu presťahujte sa na orechové a Borové do Nitry medzi cigánov, tam patríte
Už by mohli pridať ďalšie kategórie, lebo napr. na pondelok je ešte kopa voľných miest.
Ten pako je ovládaný najnižšími pudmi, dá sa od neho očakávať len horšie.
Napr. Tlačenicu v Lidli ohodnotil 1€ a nie tým , že jeho neschopný minister vychvaloval respiratory aké sú účinné.
Namiesto toho, aby ich dodal ohrozeným skupinám si robí z ľudí p. Teda nemozem napísať, ale je to to čo si stále robí z ludi a čo Ester Ledecka zakričala dnes na trati cca v 8:00 minute záznamu ktorý je aj tu na Pravde....
Fico je už ako Mečiar - takže by mal isť za ním....
*
kto vládne dlhšie ako 8 rokov už je brzdou
*
Matovič je brzdou už po mesiaci
„Ak má človek pamäťové T-bunky, ktoré reagujú proti novému koronavírusu, či už boli vyvolané novým, alebo starým a bežným koronavírusom, znamená to, že má proti nemu imunitu, ako keby bol zaočkovaný, a nemal by ochorieť. Takýto človek však môže vírus chytiť a určitý čas, kým si jeho imunita s vírusom poradí, môže byť jeho prenášačom,“ odpísal imunológ Leksa.
už NIKDY - Matovič žil vlani z opatrení Pellegriniho - a potom sa začal blázon hádať s idiotom, že či je zebra bielo-čierna, alebo čierno-biela....
napr. rušením rôznych oddelení aby mali kde umiestniť covidových pacientov, napr zrušením lôžkovej čast ústavu reumatologických chorôb aby tam mohli presúvať pacientov Covid z preplnených nemocníc atď.
daj si aspoň IQ test - aby si vedel prečo .....
Hlavným cieľom vakcinácie proti SARS-CoV-2 v podmienkach SR je zabezpečenie ochrany
obyvateľov pred ochorením a zabránenie šírenia nákazy v populácii, čo povedie k minimalizácii
počtu úmrtí, minimalizácii preťaženia akútnych a intenzívnych lôžok v zdravotníckych
zariadeniach, ochrane zdravotníckych pracovníkov a ochrane zložiek kritickej infraštruktúry
krajiny
kto vie, či už prekonala Covid ako ty, bezpríznakovo , a ktovie ako bude reagovať ak ho dostane
Napr.
Rýchly lekársky test na zistenie IgG (dlhodobých) a IgM (akútnych) protilátok proti SARS-CoV-2 ponúka vysokú presnosť. Ako vzorka sa používa kapilárna krv z prsta, preto je použitie testov pohodlné. Je vhodné pre dospelých i deti v akomkoľvek veku. Trvá 10 minút a výsledok sa pacient dozvedá okamžite na počkanie.
Otestujte sa a spoľahlivo zistite, či sa Vaše telo už s infekciou stretlo.
Testovaný klient dostane bezprostredne po vyšetrení lekársku správu s výsledkom. V prípade pozitivity testu, obdrží s lekárskou správou aj výmenný lístok a doporučenie na vyšetrenie dôkazu vírusu PCR metodikou. Tie vykonávajú špecializované odberové centrá pri nemocniciach a laboratóriách z výterov nosa a hrdla. V tomto prípade pacient už nehradí cenu PCR testu v odberovom mieste.
V ďalšej štúdii publikovanej v Science výskumníci z inštitútu v La Jolle zistili, že tieto T-bunky súvisia s prekonaním bežného koronavírusu
Shane Crotty, jeden z výskumníkov, to vysvetlil v sérii tweetov
„Naša druhá štúdia, ktorú sme nedávno publikovali, ukázala, že sú to pamäťové T-bunky z predchádzajúcich koronavírusových infekcií, ktoré spôsobujú nádchu. Päť iných laboratórií publikovalo podobné výsledky,“ napísal na Twitteri.
Neznamená to, že takýto človek sa nemôže infikovať a prenášať nový koronavírus ďalej. Zrejme to však znamená, že človek nákazu prekoná ľahšie. Crotty však zdôrazňuje, že priamy dôkaz na to zatiaľ nie je.
„Ak má človek pamäťové T-bunky, ktoré reagujú proti novému koronavírusu, či už boli vyvolané novým, alebo starým a bežným koronavírusom, znamená to, že má proti nemu imunitu, ako keby bol zaočkovaný, a nemal by ochorieť. Takýto človek však môže vírus chytiť a určitý čas, kým si jeho imunita s vírusom poradí, môže byť jeho prenášačom,“ odpísal imunológ Leksa.
Výskumníci sa pozreli na to, koľko ľudí má T-bunky, ktoré reagujú na nový koronavírus SARS-CoV-2. Zistili, že po prekonaní choroby je to 83 až 100 percent pacientov.
Prekvapení však zostali, keď zistili, že T-bunky, ktoré reagujú na COVID-19, našli aj veľmi mnohým ľuďom, ktorí nový koronavírus neprekonali. Skúmali napríklad krvné vzorky ľudí z minulých rokov.
„Vírus vtedy ani neexistoval, takže takáto imunitná reakcia bola pozoruhodná,“ povedal pre Washington Post Alessandro Sette z amerického Imunologického inštitútu v La Jolle.
Nešlo len o jeden výskum, zaznamenali to aj vedci v Holandsku, Nemecku či Singapure. Podiel ľudí, ktorí neboli infikovaní novým koronavírusom, no mali reagujúce T-bunky, sa pohyboval od 20 do 50 percent.
Odporúčame